Obserwuj w Google News

Viola Kołakowska nazywa LGBT sektą i apeluje: "Zostawcie nasze dzieci w spokoju, dranie!"

2 min. czytania
15.10.2021 11:23
Zareaguj Reakcja

Viola Kołakowska zaatakowała społeczność LGBT. Celebrytka znana z antyszczepionkowej krucjaty zamieściła na swoim Instastories krótki wpis, w którym podkreśliła, że środowisko nosi znamiona sekty i ma negatywny wpływ na dzieci. 

Viola Kołakowska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Viola Kołakowska to była modelka i aktorka, której rozpoznawalność przyniósł m.in. epizod w "Dniu Świra" oraz udział w programie "Agent - Gwiazdy". Prywatnie 44-latka jest matką dzieci Tomasza Karolaka. O celebrytce zrobiło się głośno w czasie pandemii koronawirusa, gdy za pośrednictwem Instagrama odważnie krytykowała decyzje rządu odnośnie obostrzeń, noszenia maseczek oraz szczepień przeciwko COVID-19. Nie szczędziła przy tym dosadnych sformułowań m.in. pod adresem byłego ministra zdrowia, a za jeden ze swoich wywód na temat pandemii została nominowana do niechlubnego plebiscytu "Biologiczna Bzdura Roku"

Wypowiedzi Kołakowskiej niejednokrotnie bulwersowały opinię publiczną. Celebrytka nie oszczędzała nikogo, nawet Andrzeja Piasecznego, który ciężko przechodził COVID-19 w szpitalu, twierdząc, że wokalista udaje chorego w ramach szerzenia pandemicznej propagandy. Apelowała także, żeby się nie szczepić, ponieważ "szczepionka powoduje brak odpowiedzi immunologicznej na wirusa" i jako przykład podawała zmarłego w kwietniu Krzysztofa Krawczyka. "Zaszczepiona" jadem amazońskiej żaby partnerka Karolaka nie oszczędziła również Krystyny Jandy opowiadającej się za surowymi obostrzeniami wobec osób niechcących się szczepić.

Redakcja poleca

Viola Kołakowska atakuje LGBT i nazywa je sektą 

Okazuje się, że wojująca celebrytka nie jest przychylna także społeczności LGBT. Kołakowska zamieściła na Instastories krótki wpis, w którym nazwała osoby spod znaku tęczy sektą i zasugerowała, że mogą one stanowić niebezpieczeństwo dla dzieci. 

LGBT to sekta! Zostawcie nasze dzieci w spokoju, dranie! - zaapelowała Kołakowska. 

wrre
fot. Instagram:@violkakolakowska

Wprawdzie nie jest jasne, co skłoniło celebrytkę do zamieszczenia takiego wpisu, ale można przypuszczać, że jej deklaracja mogła mieć związek z projektem ustawy "Stop LGBT" Kai Godek, która przed paroma dniami uzyskał pozytywną opinię Sądu Najwyższego. Według autorów nowe zapisy mają hamować "propagandę homoseksualną w przestrzeni publicznej" i ochraniać przed jej "szkodliwym wpływem" przede wszystkim dzieci i młodzież.

Relacja z agresywnym hasłem nie jest już dostępna na profilu Violi Kołakowskiej. Instagram uznał, że wpis celebrytki naruszył zasady społeczności ze względu na zawartą "mowę nienawiści lub zakazany symbol". 

Gwiazda "PNŚ" posłała syna do szkoły klasztornej. "Zaczyna dzień od modlitwy, chodzi w mundurku"

Te polskie gwiazdy dokonały coming outu. Głośno opowiedziały o swojej orientacji [GALERIA]