Obserwuj w Google News

Top Model 9: Dawid Woliński o kolejnej edycji programu. "Będzie dziwna"

Maciej Friedrich
2 min. czytania
21.04.2020 11:35
Zareaguj Reakcja

"Top Model" ma powrócić na ekrany, ale w znacznie zmienionym formacie. Zmiany spowodowane są pandemią koronawirusa. W jednym z wywiadów Dawid Woliński zdradził szczegóły 9. edycji i przyznał, że pierwszą odsłonę programu uważa za "wtopę".

Top Model 9: Dawid Woliński o kolejnej edycji programu. "Będzie dziwna"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

" Top Model" na szczęście nie podzielił losu wielu programów telewizyjnych, które zostały zawieszone z powodu pandemii koronawirusa. Tak stało się między innymi w przypadku " Tańca z gwiazdami". 9. edycja modowego programu została zapowiedziana, rozpoczęły się także castingi online. Jest to jedna ze zmian wymuszona względami bezpieczeństwa związanego z pandemią. Nie jest tajemnicą, że nowa edycja będzie bardzo nietypowa. Opowiedział o tym w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post Dawid Woliński, jeden z jurorów "Top Model".

Top Model: Dawid Woliński opowiedział o 9. edycji i "wtopie" programu

Dawid Woliński w wywiadzie nie ukrywał, że 9. edycja "Top Model" jest nie lada wyzwaniem. Wprost ocenił, że może być ona "dziwna".

- 9 edycja będzie inna. Będzie dziwna, bo będzie się dużo działo w on-linie (...) Na razie nikt nie wie niczego, bo wszystko jest nowe. To, że będzie jakaś możliwość spotkań i pracy wspólnej, to na pewno to się wydarzy. Aczkolwiek nie wiem, jak to będzie dalej wyglądało. Na pewno będziemy mieli casting fizyczny w studio. Ale to też może być bardzo fajne. Zobaczymy, jakie będą realia tych spotkań. Czy to będą zachowane dwa metry, czy będziemy mogli rozmawiać normalnie i do siebie podchodzić, czy będziemy mogli mieć interakcje z uczestnikami. Myślę, że to będzie dla nas wszystkich nowa epoka, nowa era. Coś nowego. Każdy czeka z niepewnością, jak to będzie. Natomiast pamiętajmy, że jest to nowe, jest to coś, co będzie z nami przez dłuższy czas i my nie powinniśmy się buntować, tylko uczyć nowych zasad - ocenia Woliński

 Dawid Woliński pokazał półnagie zdjęcie na plaży. Fani" Narcyz z ciebie"

Przy okazji juror wspomniał także 1. edycję "Top Model", która jego zdaniem była prawdziwą "wtopą". Zdaniem Wolińskiego zwyciężczyni programu, Paulina Papierska, nie wykorzystała ogromnej szansy.

- Największą wtopą Top Model była pierwsza edycja, gdzie Paulina Papierska wygrała i dała kompletnie o sobie zapomnieć. Ale to też nie wynikało z tego, że Paulina była zła, czy niefajna. Ja bardzo byłem za Pauliną i uważam, że to jest super dziewczyna. Ale chyba nie miała tego, co Asia nazywa takim x-factorem, który jest takim star factor, który pozwala osobie się wylansować, coś fajnego zrobić. Paulina postanowiła przeczekać ten moment, a może to ją przerosło, ale to też była nauczka dla nas - wspomina.

Miejmy nadzieję, że bohaterowie 9. edycji wykorzystają swój potencjał.

 

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/MF