Obserwuj w Google News

Dawid Woliński pokazał półnagie zdjęcie na plaży. Fani" Narcyz z ciebie"

Sylwia Wamej
1 min. czytania
19.02.2020 15:11
Zareaguj Reakcja

Dawid Woliński chętnie pokazuje swoje zdjęcia w sieci. Jedna fotografia szczególnie zwróciła uwagę fanów. Chodzi o półnagie zdjęcie projektanta, prężącego się na plaży.

Dawid Woliński
fot. Adam Jankowski/ Reporter/East News

Dawid Woliński na półnagim zdjęciu. Fani podzieleni

Dawid Woliński rozgrzał do czerwoności swoich fanów fotografią z egzotycznych wakacji. Fotograf opublikował zdjęcie, na którym półnagi pręży się na plaży jedynie w bokserkach. Jedni wielbiciele komplementowali, drudzy zarzucili projektantowi, że za bardzo skupia się na swoich atutach. Z komentarzy można był wyczytać, że wielbiciele projektanta są mocno podzieleni co do roznegliżowanych zdjęć.

"Wszytko fajnie, ładnie, ale wydaje mi się, że ma Pan więcej fajnych rzeczy do pokazania niż zdjęcia sfokusowane na penisie", "narcyz z ciebie", "Lubiłem cię stary, ale twoich obleśnych gaci nie mam ochoty oglądać. Unfollow", "unfollow, za dużo wolnego czasu" - piszą fani. Również i obrońców Wolińskiego nie zabrakło. "Młody Bóg", "hot", - pisali rozentuzjazmowani fani.

Dawid Woliński: projektant i juror "Top Model"

Dawid Woliński to jeden z najpopularniejszych polskich projektantów. Jego kreacje noszą największe polskie gwiazdy, takie jak m.in. Małgorzata Kożuchowska czy Joanna Krupa. Szerszej publiczności Dawid Woliński dał się poznać jako juror w programie "Top Model". Prywatnie jest tatą córki Oliwii, ze związku z byłą partnerką - Barbarą. Projektant w momencie pojawienia się córki na świecie, miał jedynie 19 lat.

 

RadioZEt.pl/SW