Zamknij

Tomasz Stockinger w szpitalu. Gwiazdor "Klanu" zniknie z serialu?

Maciej Friedrich
10.02.2020 09:23

Tomasz Stockinger to jedna z największych gwiazd serialu "Klan". Niestety, grany przez niego Paweł Lubicz zniknie z serialu. Stockinger ma poważne problemy ze zdrowiem i trafił do szpitala.

Tomasz Stockinger w szpitalu. Gwiazdor "Klanu" zniknie z serialu?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Serial "Klan" towarzyszy widzom TVP nieprzerwanie od 1997 roku. Od ponad 20 lat możemy obserwować losy ulubionych bohaterów. Bez wątpienia najpopularniejszymi z nich są członkowie klanu Lubiczów. Wśród nich wyróżnia się popularny "doktor Lubicz", w którego wciela się Tomasz Stockinger. To właśnie serial Klan przyniósł aktorowi największą popularność. Teraz natomiast aktor wystąpił w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej, "365 dni". 

Wszyscy spodziewali się ujrzeć aktora na premierze filmu "365" dni, w którym zagrał ojca Laury. Niestety, okazuje się, że aktor nie mógł pojawić się ze względu na poważne kłopoty ze zdrowiem. Jak informuje "Fakt", Stockinger trafił do szpitala.

 Małgorzata Kożuchowska martwi się o Pawła Królikowskiego. "Bardzo czekam na jego powrót"

Tomasz Stockinger w szpitalu. To koniec jego roli w "Klanie"?

"Fakt" poinformował, że Tomasz Stockinger trafił do szpitala. W mediach krążą plotki, że aktor ma problemy z sercem, ale ani sam zainteresowany, ani jego rodzina nie skomentowali tych informacji. Gwiazdor "Klanu" potwierdził jedynie, że znalazł się pod opieką lekarzy i musi dojść do siebie.

- Tata choruje, ale nie będę wchodził w szczegóły. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do zdrowia - powiedział syn aktora Robert.

- Nie będę udzielał żadnych informacji, bo choruję i muszę odpoczywać w szpitalu - podumował sam aktor.

Stan zdrowia nie pozwoli Stockingerowi pracować na planie "Klanu". Jedna z najbardziej ikonicznych postaci serialu zniknie z ekranów przynajmniej na jakiś czas.

- Tomasz Stockinger od początku istnienia „Klanu” gra główną rolę w naszym serialu, tak więc każda jego nieobecność na planie siłą rzeczy musi wpłynąć na scenariusz. W związku z tym, że obecnie przebywa na badaniach lekarskich, grany przez niego Paweł Lubicz wyjedzie na ten czas za granicę - informuje Anna Wiejowska z biura prasowego serialu.

Tomaszowi Stockingerowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Tomasz Stockinger w szpitalu
fot. Mateusz Jagielski/East News

 

RadioZET.pl/fakt.pl/MF