Obserwuj w Google News

Małgorzata Kożuchowska martwi się o Pawła Królikowskiego. "Bardzo czekam na jego powrót"

Patrycja Chudolińska
1 min. czytania
06.02.2020 20:18
Zareaguj Reakcja

Paweł Królikowski trafił do szpitala przed świętami Bożego Narodzenia. Gwiazdor może liczyć na wsparcie rodziny, fanów oraz przyjaciół z show-biznesu. Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o tym, jak niecierpliwie czeka na powrót aktora do zdrowia.

Małgorzata Kożuchowska
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER

Małgorzata Kożuchowska martwi się o Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski trafił do szpitala w grudniu 2019 roku. Wiadomości o stanie zdrowia aktora, które docierają do mediów są dosyć ubogie. Wiadomo, że gwiazdor przeszedł operację, jednak wdała się infekcja, przez którą musiał zostać dłużej w szpitalu. Ponoć rodzina bierze pod uwagę dalszą rehabilitację w Niemczech.

W tym trudnym dla aktora czasie wsparcie płynie zarówno ze strony fanów, rodziny, jak i znajomych z branży. O zdrowie Królikowskiego martwi się między innymi Małgorzata Kożuchowska.

- Bardzo czekam na powrót Pawła. Wierzę, że wszystko będzie dobrze i wróci do nas - zdradziła w rozmowie z magazynem "Świat i Ludzie".

Tabloid dodaje, że Małgorzata Kożuchowska często modli się o Królikowskiego i jest w stałym kontakcie z jego rodziną.

Paweł Królikowski w szpitalu. Gwiazdy wspierają aktora

Już wcześniej gwiazdy okazywały wsparcie Pawłowi Królikowskiemu. O stanie aktora opowiedziała m.in. Katarzyna Skrzynecka, z którą pracował przy programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

- Wszyscy w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo czekamy na Pawła. Całym sercem wspieraliśmy go w poprzedniej edycji, kiedy trafił do szpitala, a także podczas rehabilitacji. Paweł jest bardzo dzielny i nie takie góry już przenosił - powiedziała Skrzynecka.

Miejmy nadzieję, że aktor niedługo wróci do pełni zdrowia.

RadioZET.pl/PCh