Obserwuj w Google News

Karolak broni Kołakowskiej: "Nie wyrządza nikomu żadnej krzywdy"

2 min. czytania
21.10.2022 17:36
Zareaguj Reakcja

Tomasz Karolak odniósł się do kontrowersji wokół Violi Kołakowskiej, która w czasie pandemii głosiła teorie spiskowe i krytykowała szczepienia przeciwko COVID-19. Aktor stwierdził, że matka jego dzieci nikomu nie zaszkodziła swoimi wypowiedziami. 

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska
fot. TRICOLORS/East News

Viola Kołakowska to celebrytka i była modelka, kojarzona m.in. z epizodu w "Dniu Świra" oraz programu TVN "Agent - Gwiazdy". Prywatnie jest matką dzieci aktora Tomasza Karolaka. O Kołakowskiej zrobiło się głośno w czasie pandemii koronawirusa, gdy za pośrednictwem social mediów bojkotowała obostrzenia i głosiła teorie spiskowe. 

Wypowiedzi Kołakowskiej niejednokrotnie bulwersowały opinię publiczną. Kołakowska imputowała leżącemu w szpitalu Andrzejowi Piasecznemu, że udaje chorego na COVID-19. Przekonywała też, żeby się nie szczepić, ponieważ "szczepionka powoduje brak odpowiedzi immunologicznej na wirusa", a na potwierdzenie swojej tezy przytoczyła przykład Krzysztofa Krawczyka. W celu wzmocnienia odporności modelka zalecała korzystanie z metod alternatywnych - sama zaaplikowała sobie jad amazońskiej żaby. 

Viola Kołakowska nazywa LGBT sektą i apeluje: "Zostawcie nasze dzieci w spokoju, dranie!"

Redakcja poleca

Tomasz Karolak broni Violi Kołakowskiej

Do tej pory Tomasz Karolak stronił od publicznego oceniania poczynań Violi Kołakowskiej, lecz ostatnio został przyciśnięty przez Kubę Wojewódzkiego.  

- Nie komentuję tego, co Violka robi, ona jest dorosłą osobą, odpowiada sama za swoje życie. [...] Violka jest na swojej drodze, coś przechodzi i ja nie mam prawa w to ingerować, to jest jej sprawa. Nie wyrządza nikomu żadnej krzywdy - podkreślił w rozmowie opublikowanej na Player.pl. 

Gdy Wojewódzki stwierdził, że Kołakowska szerzy "dezinformację", Karolak bronił matki swoich dzieci, tłumacząc, że "przecież ludzie nie muszą jej oglądać ani słuchać, mogą sobie słuchać rządowych". Dodał też, że sam jest zwolennikiem niekonwencjonalnych metod. 

- Razem z Violką praktykujemy Kambo. Przywiozłem tę fascynację z Ameryki Południowej. To jest jad żaby amazońskiej - wyznał Wojewódzkiemu gwiazdor "Rodzinki.pl" i do końca rozmowy nie dał się namówić na jednoznaczną krytykę działań Kołakowskiej.

Tomasz Karolak nie chciał też potwierdzić Wojewódzkiemu, czy Violetta jest aktualnie jego partnerką

EN_01390523_1750
fot. VIPHOTO/East News