Obserwuj w Google News

Smaszcz komentuje plotki o udziale w „Tańcu z Gwiazdami”. Wystąpi w kolejnej edycji?

2 min. czytania
20.10.2022 10:18
Zareaguj Reakcja

Paulina Smaszcz pojawiła się ostatnio w studiu „Tańca z Gwiazdami”. Pojawiły się spekulacje dotyczące jej udziału w programie. Gwiazda zabrała głos i odpowiedziała na pytania fanów.

smaszcz-w-tańcu-z-gwiazdami-zabrała-głos
fot. TRICOLORS/East News, Wojciech Olkusnik/East News

Paulina Smaszcz wzbudza ogromne zainteresowanie mediów od czasu ujawnienia przez nią romansu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Najmniejsza aktywność dziennikarki jest brana pod lupę. Uważa się, że wywołana przez nią dyskusja o ukrywanym związku gwiazd Telewizji Polskiej może pozytywnie wpłynąć na jej medialną karierę. Ostatnie pojawienie się Smaszcz w studiu „Tańca z Gwiazdami” stworzyło pole do spekulacji na temat ewentualnego udziału gwiazdy w kolejnej edycji programu. Również fani Smaszcz dopytywali, czy jest szansa na zobaczenie kobiety-petardy na parkiecie. Paulina postanowiła zabrać głos i zdradziła, czy chciałaby wystąpić w tanecznym show Polsatu.

Redakcja poleca

Paulina Smaszcz wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”? Dziennikarka odpowiada

Dziennikarka opublikowała na swoim Instagramie relację z jej wizyty w studiu „ Tańca z gwiazdami”. Następnie na jej profilu ukazało się zdjęcie z tanecznym partnerem Jacka Jelonka, Michaelem Danilczukiem.

Michał ma w sobie to coś, co magnetyzuje, skupia uwagę, przyciąga, wzbudza zachwyt. Jest wybitnie utalentowany, skromny, pracowity i niepowtarzalny

- rozpływała się nad tancerzem Paulina, co wzbudziło zainteresowanie obserwujących poczynania dziennikarki.

Fani dopytywali, czy wzmożona aktywność medialna Smaszcz oznacza, że marzy ona o udziale w kolejnej edycji programu. Paulina pozostawiła w komentarzach jednoznaczną odpowiedź.

Po 5 poważnych operacjach to nawet niemożliwe.

Dziennikarka w ostatnich latach miała poważne problemy ze zdrowiem. Zmagała się z ogromnym bólem i niedowładem nogi. Przeszła operacje, po których uczęszczała na rehabilitacje. Mimo ciągłej walki o zdrowie Smaszcz nie zakończyła medialnej działalności i wciąż organizuje szkolenia poprawy wizerunku i rozwoju osobistego dla kobiet.

Żałujecie, że nie pojawi się na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”? A może pokona problemy zdrowotne tak jak Karolina Pisarek?

Taniec z gwiazdami
24 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News