Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Łukasz pokazał zdjęcie z synem. "Poczułem się prawdziwym tatą"

Patrycja Chudolińska
29.05.2020 08:57

"Ślub od pierwszego wejrzenia" zakończył się szczęśliwie dla Oliwii i Łukasza. Małżeństwo tuż po finale 4. edycji powitało na świecie synka. Teraz dumny tata opublikował pierwsze wspólne zdjęcie z dzieckiem.

Ślub od pierwszego wejrzenia Oliwia Łukasz dziecko
fot. Instagram/@elkuchta

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najbardziej popularnych programów typu reality show w Polsce. Niedawno mogliśmy oglądać finał 4. edycji. Szczęśliwe małżeństwo udało się stworzyć tym razem aż dwóm parom: Agnieszce i Wojtkowi oraz Oliwii i Łukaszowi.

Oliwia i Łukasz od początku budzili sympatię widzów. Już podczas ceremonii i wesela widać było, że małżonkowie mają się ku sobie. Ich związek faktycznie przetrwał próbę, a tuż po finale ogłosili, że ich rodzina się powiększy. W Dzień Matki na świat przyszedł ich pierwszy syn, Franek. Wiadomość przekazała Oliwia, publikując na Instagramie urocze zdjęcie małej rączki.

Zobacz także: Ślub od pierwszego wejrzenia: Adam mierzy się z hejtem. Opublikował ostre oświadczenie

Ślub od pierwszego wejrzenia: Łukasz pokazał pierwsze zdjęcie z dzieckiem

Teraz fotografię z synem udostępnił także Łukasz. Mężczyzna pokazał, jak trzyma i z czułością całuje w główkę małego Franka.

- Wiele osób mówiło mi, że nie ma piękniejszego uczucia, niż to, kiedy trzyma się po raz pierwszy swoje dziecko. I wiecie co? Potwierdzam. Cały świat się wtedy zatrzymuje i liczy się tylko ten mały bobas, który jest wtulony w Ciebie. Nie da się opisać tego słowami, to trzeba przeżyć. Teraz dopiero poczułem się prawdziwym tatą - napisał w opisie pod zdjęciem.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Fani w komentarzach składają gratulacje i życzą dużo szczęścia świeżo upieczonym rodzicom. Podoba wam się zdjęcie Łukasza?

RadioZET.pl/PCh