Obserwuj w Google News

Ślub od pierwszego wejrzenia: Adam mierzy się z hejtem. Opublikował ostre oświadczenie

Patrycja Chudolińska
2 min. czytania
28.05.2020 14:38
Zareaguj Reakcja

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najbardziej popularnych programów rozrywkowych na TVN7. Finał 4. edycji reality show wywołał ogromne emocje u widzów. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się historia Adama i Joanny, która niestety nie zakończyła się szczęśliwie.

Adam Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. Facebook/Ślub od pierwszego wejrzenia TVN7

Kolejna edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dobiegła końca. Spośród trzech par - dwie postanowiły pozostać razem, z czego jedna doczekała się już pierwszego dziecka. Niezbyt udany okazał się związek Joanny i Adama. Para postanowiła się rozwieść, co zwróciło szczególną uwagę internautów. Widzowie programu uznali, że winnym porażki małżeństwa jest Adam, który po programie nie chciał utrzymywać kontaktu z żoną. Na profilu uczestnika pojawiła się cała masa nieprzychylnych komentarzy.

Adam nie chciał tłumaczyć, dlaczego zaniedbał kontakt z Joanną. W mediach społecznościowych stwierdził, że telewizja nie pokazała wszystkiego, a materiał został zmanipulowany poprzez montaż. Oświadczenie nie uciszyło hejterów, którzy dodatkowo zaczęli wyrzucać Adamowi, że ten ponoć spotyka się już z inną kobietą. Teraz mężczyzna postanowił po raz kolejny odnieść się do sprawy.

Zobacz także: Ślub od pierwszego wejrzenia: Adam twierdzi, że jeden z ekspertów namawiał go do seksu z Joanną

Ślub od pierwszego wejrzenia: Adam reaguje na hejt

Adam opublikował krótki wpis na Instagramie. Przyznał, że powstało już tyle historii na jego temat, że sam się w nich gubi.

- Dostaję od Was dużo pytać à propos świni... A więc odpowiem, że nie musiałem kupować. Zapisuje zdjęcie każdego, kto mnie obraźliwie hejtuje, także mam tego bydła całe stado. Pozdrawiam. PS. Możecie w końcu ustalić, z kim ja jestem aktualnie? Ruska, Ukrainka, Chorwatka czy też Andrzej? Już sam się gubię (...) Rany Julek... ile tych historii powstało... Nawet się dowiedziałem, że mam nowego kuzyna. Dobranoc.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Mężczyzna ograniczył możliwość dodawania komentarzy pod zdjęciem. Myślicie, że tak ostry komentarz uciszy burzę wokół Adama?

RadioZET.pl/PCh