Zamknij

Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostaną rodzicami? 35-letnia aktorka jest w 6. miesiącu ciąży?

Sylwia Wamej
19.05.2020 11:27

Rooney Mara i Joaquin Phoenix po raz pierwszy zostaną rodzicami? Takie informacje podał serwis Page Six. Ponoć 35-letnia narzeczona gwiazdora "Jokera" jest już w 6. miesiącu ciąży.

Rooyney Mara i Joaquin Phoenix
fot. Valerie Macon/East News

Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostaną rodzicami? Aktorka jest podobno w 6. miesiącu ciąży

Rooney Mara i Joaquin Phoeninix będą mieli dziecko? Takie informacje pojawiły się na portalu Page Six. Ponoć młodsza o 10 lat od Phoenixa ukochana jest w szóstym miesiącu ciąży. Paparazzi przyłapali niedawno aktorkę na ulicy, gdzie paradowała w luźnych ubraniach, skrywających rzekomy ciążowy brzuszek. Para, póki co nie potwierdziła tych rewelacji. Zakochani stronią od blichtru i chronią swojego życia prywatnego. Chętnie za to angażują się w akcje charytatywne, działają na rzecz ekologii i od lat nie jedzą mięsa.

Rooney Mara i Joaquin Phoenix. Gdzie się poznali?

Rooney Mara i Joaquin Phoenix poznali się w 2013 roku na planie filmu "Ona". Choć zagrali parę, uczucie między nimi rozkwitło znacznie później. Jak opowiadał aktor w rozmowie dla "Vanity Fair", początkowo zostali przyjaciółmi.

"Byliśmy wtedy przyjaciółmi, pisaliśmy do siebie maile. Nigdy wcześniej tego nie robiłem" - mówił aktor. Później Rooney i Joaquin zagrali razem w filmie "Maria Magdalena". Wtedy między nimi wybuchł romans. Mówiło się nawet, że aktorka zostawiła dla Phoenixa swojego partnera -Charliego McDowella, scenarzystę i reżysera, z którym była związana przez sześć lat.

Środowisko show-biznesu nie dawało temu związkowi żadnych szans. Mówiło się o trudnym charakterze 45-letniego aktora i jego problemach z używkami. Po raz pierwszy Rooney i Joaquin pojawili się publicznie jako para w 2017 roku podczas festiwalu w Cannes. W 2019 roku para zaręczyła się.

 

RadioZet.pl/SW