Zamknij

Rolnik szuka żony: Marta znowu siedziała "jak w barze"? W końcu wyjaśniło się, o co chodzi

29.12.2020 10:33

Marta z "Rolnik szuka żony 7" skrytykowana po odcinku specjalnym. Internauci znowu przyczepili się do jej nonszalanckiego sposobu siedzenia. Okazuje się jednak, że przyczyną są problemy zdrowotne. 

Marta z Rolnik szuka żony 7
fot. YouTube/Rolnik szuka żony

Marta Paszkin z programu "Rolnik szuka żony 7" nie miała lekko, gdy po finale spadł na nią grad krytycznych komentarzy. Internauci wytykali jej niestosowną stylizację oraz nonszalancki sposób siedzenia. W komentarzach drwiono, że dziewczyna Pawła pomyliła studio z knajpą. "Jeszcze tylko puszki z piwem brakuje" - komentowali zniesmaczeni widzowie. 

Zarzuty wróciły po odcinku specjalnym programu "Rolnik szuka żony", w którym Marta i Paweł opowiedzieli o swoim związku. Internauci zwrócili uwagę, że 33-latka znowu nie popisała się klasą podczas rozmowy z Martą Manowską. Ubrana w prześwitującą sukienkę w kwiaty prezentowała się zjawiskowo, ale zdaniem komentujących wrażenie psuła wulgarna poza, a konkretnie brak złączonych nóg. 

Rolnik szuka żony: siostra broni stroju Marty z finału. "Polacy nie mają pojęcia o modzie"

Rolnik szuka żony: mama i siostra Marty odpowiadają krytykującym

Zaraz po emisji świątecznego odcinka internauci rzucili się do komentowania występu Pawła i Marty. Chociaż przeważały pozytywne opinie, nie brakowało uszczypliwych uwag odnośnie ułożenia ciała 33-letniej uczestniczki. 

Chodzi jak chłop i siedzi jak chłop 

Ta znów rozkraczona jak dziadek na beczce

Ale siedzieć to ta pani nie potrafi. Zero seksapilu - czytamy na oficjalnych profilach programu. 

Zjadliwe komentarze zirytowały mamę Marty, która postanowiła interweniować na Facebooku. Kobieta wyjaśniał, że specyficzny sposób siedzenia Marty wynika z problemów z biodrami. 

Moi mili komentujący, nie jest to program o poprawnym siedzeniu, a Marcie nie brak klasy ani nie potrzeba jej lekcji poprawnego siedzenia. Marta ma problem z biodrami od urodzenia. Więcej empatii - napisała w komentarzach. 

Krytykujący jednak nie odpuszczali. 

Owszem, nie jest to program o poprawnym siedzeniu, ale pani Warszawianka a siada do kamery jak chłop. Zresztą kobieta zawsze powinna siedzieć ze złączonymi nogami - napisała jedna z internautek.

Siostra Marty nie wytrzymała.

Widzę, że ma pani jakiś kompleks. To żaden wstyd mieszkać na wsi czy mniejszym mieście. Wstyd to mieć takie zaściankowe poglądy oraz cechować się taką małostkowością, bo o empatii i czytaniu ze zrozumieniem już nie wspomnę. Kobieta NIC NIE POWINNA, droga pani - zgasiał krytykantkę Magda i sprawiła, że ta usunęła komentarz. 

Wy również dostrzegliście coś niestosownego w siedzeniu Marty? 

Rolnik szuka żony: Magda i Jakub zamieszkali ze sobą? Decyzja rolniczki zaskoczyła nawet Manowską!

loader