Zamknij

Rolnik szuka żony: siostra broni stroju Marty z finału. "Polacy nie mają pojęcia o modzie"

16.12.2020 20:34

Marta z "Rolnik szuka żony 7" została skrytykowana za strój w finałowym odcinku. Siostra dziewczyny Pawła przyznała się, że to ona ją wystylizowała. Dosadnie podsumowała gusta Polaków. 

Finał Rolnik szuka żony 7: Marta Manowska z Pawłem i Martą
fot. YouTube/Rolnik szuka żony

Marta Paszkin została skrytykowana za stylizację, w której pojawiła się w finale programu "Rolnik szuka żony 7". Dziewczyna Pawła Bodziannego miała na sobie biały kostium w grochy, do którego włożyła glany, a całość zwieńczyła złotą biżuterią. Internauci nie szczędzili krytycznych uwag pod adresem 33-latki. W końcu głos w sprawie zabrała siostra Marty, która odpowiadała za stylizację. Kobieta nieco uszczypliwie podsumowała gust widowni TVP, dając do zrozumienia, że moda rodem z wesela nie jest jedynie słusznym stylem. 

Przypomnijmy, że Paweł i Marta potwierdzili związek w finale "Rolnika". Ponadto ujawnili się w social mediach, publikując serię wspólnych zdjęć na Instagramie. W programie mieliśmy okazję poznać członków rodziny dwójki bohaterów. Wiadomo, że Paweł ma dwóch braci, w tym przystojnego Roberta, któremu spodobała się jedna z uczestniczek. Podczas rewizyty Paweł miał okazję porozmawiać z siostrą Marty, Magdą. Z instagramowego profilu kobiety dowiadujemy się, że jest ona pasjonatką mody i doradza jako stylistka. 

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł w końcu razem na Instagramie! Fani dostrzegli coś ciekawego [FOTO]

Rolnik szuka żony 7: siostra odpowiada krytykującym finałowy strój Marty

To właśnie siostra Marty wystylizowała ją na finałowy odcinek. Niestandardowe połączenie garsonki z ciężkimi butami sprawiło, że 33-latka wyróżniała się na tle innych uczestniczek. Ale rockowa zadziorność nie przemówiła do konserwatywnych widzów "Rolnika". Dziewczynie Pawła wytykano, że ubrała się niestosownie i bez klasy, a do tego nonszalancko rozsiadła się w fotelu. "Jeszcze puszki piwa brakuje" - komentowali internauci. 

W przeciwieństwie do Marty jej siostra nie zamierzała pokornie znosić krytyki - skądinąd - swojego dzieła i odpowiedziała na Instagramie.  

Śmiejemy się z tych komentarzy dotyczących stylizacji. Trochę nawet z pobłażliwością, bo to pokazuje, jak bardzo Polacy nie mają pojęcia o modzie. Wiedziałyśmy, że będzie taki odzew, zwłaszcza biorąc pod uwagę profil widza stacji, ale namówiłam Martę i szacun, że się odważyła - napisała Magda.

W opublikowanym poście dodała:

Podsumowując wczorajszy shitstorm: ⁣Nie podoba Ci się? Nie noś.⁣ Nie podoba Ci się na innych? Twój problem. Nie komentuj, jeśli ktoś nie zapyta.⁣ Nie rozumiesz mody? Masz prawo, ale nie krytykuj.⁣ Nie podobają Ci się trendy? Jak wyżej.⁣ Pamiętajcie, że to jak ktoś w czymś wygląda to SUBIEKTYWNA OPINIA, uzależniona od wielu kwestii, od tego, jak ludzie postrzegają siebie, kanonu piękna, wiedzy o modzie, od wychowania itd.⁣ (...) Subiektywna opinia oznacza, że każdy człowiek może mieć inną i ile ludzi tyle opinii. Twoja nie jest najprawdziwsza, tylko Twoja i nie oznacza, że musisz ją wszędzie wygłaszać, zwłaszcza jeśli może ona komuś sprawić przykrość. Ważne jest to, jak ta osoba się w tym czuje i to jest jedyny wyznacznik tego, jak powinna się ubierać - podkreśliła stylistyka.

Rolnik szuka żony 7: Magda zdemaskowała kandydata. Znalazł miłość jeszcze przed programem

A wy co sądzicie o stylizacji Marty z finałowego odcinka "Rolnika"? 

loader