Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: Agata urodziła. Kandydatka Adriana zdradziła płeć i imię dziecka [FOTO]

2 min. czytania
08.07.2022 21:21
Zareaguj Reakcja

Agata, która zyskała popularność jako uczestniczka 6. edycji "Rolnik szuka żony", podzieliła się z fanami radosną wiadomością. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że została mamą. Zdradziła także płeć i imię pociechy.

Agata z "Rolnik szuka żony" została mamą
fot. screen: Instagram / its.me.tula

" Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w ramówce Telewizji Polskiej. Oryginalne randkowe show, w którym miłości szukają rolnicy i rolniczki, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Widzowie z wypiekami na twarzy obserwują relacje bohaterów, trzymają kciuki za swoich faworytów i ostro piętnują ich zdaniem nieodpowiednie zachowania uczestników. Wiele osób cieszy się dużym zainteresowaniem, nawet jeśli nie udało im się odnaleźć przed kamerami uczucia. Jedną z kobiet, które dzięki "Rolnikowi" stały się popularne w mediach społecznościowych, bez wątpienia jest Agata, którą oglądaliśmy w 6. edycji programu.

Agata była jedną z kandydatek Adriana Berkowicza, ale nie udało jej się znaleźć wspólnego języka z rolnikiem, który ostatecznie związał się z Iloną. Ich związek nie przetrwał próby czasu, w kwietniu 2021 roku pojawiła się informacja o rozstaniu pary. Tymczasem Agata odnalazła szczęście u boku ukochanego Łukasza, a w połowie maja 2022 roku za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradziła, że spodziewa się dziecka. Okazuje się, że jest już po porodzie, na Instagramie podzieliła się z fanami radosną wiadomością i pokazała zdjęcie maleństwa.

Redakcja poleca

Rolnik szuka żony: Agata urodziła. Była kandydatka Adriana została mamą

Na profilu Agaty na Instagramie pojawiło się wzruszające zdjęcie, na którym możemy oglądać maleńką dziecięcą rączkę. Była uczestniczka "Rolnik szuka żony" pochwaliła się narodzinami córeczki, która przyszła na świat 7 lipca 2022 roku. Rodzice postanowili nadać jej imię Róża.

- Złap mnie za rękę, a poprowadzę Cię przez ten świat najlepiej, jak potrafię. Róża 7.7.2022 - czytamy.

Pod postem Agaty zaroiło się od komentarzy, w której internauci gratulowali świeżo upieczonej mamie i przesyłali najlepsze życzenia.

- Piękne imię. Gratulacje i dużo zdrówka.

- Gratulacje, rośnij zdrowo kruszyno, a dla Ciebie Mamusia dużo zdrowia.

- Piękna data. Najlepszego dla Was.

- Gratulacje dla Was wszystkich. I jakie piękne imię - czytamy.

Oczywiście przyłączamy się do gratulacji i życzeń.