Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: nowe doniesienia o Bogusi. Córka zdradziła, co się dzieje z wdową po Krzysztofie

2 min. czytania
07.07.2022 17:06
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Pachucki z "Rolnik szuka żony 8" popełnił samobójstwo. Kilka miesięcy wcześniej wziął ślub z poznaną w programie Bogusią. Jak obecnie czuje się wdowa po Krzysztofie? 

Bogusia i Krzysztof z "Rolnik szuka żony 8"
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Krzysztof Pachucki z "Rolnik szuka żony 8" powiesił się kilka miesięcy po ślubie. Dla Bogusi i bliskich był to ogromny cios. Nikt bowiem nie spodziewał się, że gospodarz targnie się na swoje życie, tym bardziej że w końcu udało mu się poukładać sprawy sercowe. Na ślubie sprawiał wrażenie bardzo szczęśliwego, snuł plany odnośnie Bogusi. Chciał nawet unieważnić pierwszy ślub kościelny, by móc przysiąc jej miłość przed ołtarzem.

Przyczyną samobójstwa Krzysztofa miała być silna depresja. Krótko przed odebraniem sobie życia rolnik uciekł z domu i poszukiwała go policja. Wrócił, ale poprawa była tylko pozorna. Mieszkańcy wsi od dawna wiedzieli, z jakim problemem zmaga się mąż Bogusi. Sprawa znana była także miejscowej policji i lekarzom, lecz nikomu nie udało się zapobiec tragedii. 

Redakcja poleca

Rolnik szuka żony: co się dzieje z Bogusią po śmierci Krzysztofa?

Pogrzeb Krzysztofa Pachuckiego odbył się 4 czerwca. Bogusi towarzyszyli bliscy oraz dzieci Krzysztofa. Potem wdowa opuściła gospodarstwo. Magazyn "Świat&Ludzie" dowiedział się, że Bogusia obecnie przebywa u córki w Warszawie i powoli dochodzi do siebie. 

Mamy teraz nie ma, wyszła. Ale już trochę lepiej się czuje. Powoli dochodzi do siebie po tym wszystkim - powiedziała w rozmowie z czasopismem córka wdowy. 

Żona zmarłego Krzysztofa na razie nie chce osobiście wypowiadać się na temat tragedii. Wspomnienia wciąż są zbyt żywe, żeby mogła o tym spokojnie rozmawiać. Według relacji otoczenia to właśnie ona znalazła ciało Krzysztofa na terenie gospodarstwa.

Jeśli podejrzewasz u siebie lub u kogoś bliskiego depresję, przeżywasz trudny czas, dopada Cię wiele złych myśli - poproś o pomoc. Poniżej znajdziesz numery, pod którymi otrzymasz profesjonalne wsparcie.

Pomoc w kryzysie psychicznym:

Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00)
Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)
ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel. 22 484 88 01
Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)
Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)