Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: Seweryn i Magdalena opowiedzieli o szczegółach ślubu. Poruszające słowa

2 min. czytania
04.07.2022 10:25
Zareaguj Reakcja

Seweryn Nowak z programu "Rolnik szuka żony" znalazł szczęście u boku swojej sąsiadki, Magdaleny, z którą wziął ślub. Teraz zakochani opowiedzieli o szczegółach ślubu oraz pierwszej randce.

Seweryn i Magdalena
fot. Instagram.com/

Seweryn Nowak w programie  "Rolnik szuka żony" przeszedł dość burzliwy czas. Rolnik w trakcie finałowej randki z Marleną, podkreślił, że do siebie nie pasują. Jego wybranka była mocno rozczarowana, gdyż stwierdziła, że przecież wszystko mają dograne. Seweryn miał obiecać jej, że co by się nie działo, będzie przy niej. Niedoszli zakochani zaczęli obrzucać się wyzwiskami, a atmosfera na planie show była naprawdę mocno napięta.

Zobacz też:  Rolnik szuka żony: Seweryn wziął ślub. Jego piękna wybranka wyglądała w tym dniu jak marzenie [FOTO]

Rolnik szuka żony: Seweryn i Magdalena opowiedzieli o szczegółach ślubu. Poruszające słowa

Niedawno w życiu rolnika zagościło szczęście. Seweryn wziął ślub ze swoją sąsiadką, architektką krajobrazu, Magdaleną Mos. W rozmowie z "Na żywo" opowiedział o szczegółach ceremonii.

"Całe życie czekałem na Madzię. Skoro jest przy mnie, nigdy nie będę już sam" - powiedział Seweryn w rozmowie z "Na żywo".

Rolnik oświadczył się swojej ukochanej w ubiegłym roku, podczas Wielkanocy. Z powodu pandemii musieli jednak przełożyć ślub na później. Jak wspominają ten wyjątkowy czas?

"To był dla nas wyjątkowy moment. Przygotowywaliśmy się do niego przeszło półtora roku. Teraz już oficjalnie możemy powiedzieć, że wyruszyliśmy razem w nową drogę życia" - powiedział.

Choć szczegóły uroczystości ustalili wspólnie, Magdalena zdecydowała się nie pokazywać ukochanemu sukni ślubnej.

"Tylko suknia była niespodzianką dla Seweryna, a całą resztę ustaliliśmy razem" - czytamy.

W rozmowie z "Na żywo" Magdalena opowiedziała też o pierwszej randce z Sewerynem. Ich relacja zaczęła się od zaproszenia na kawę.

"Nie mogłam mu odmówić. Było coś niezwykłego w jego spojrzeniu. Potem z każdą rozmową przekonywałam się, że mamy w życiu te same cele i łączą nas wspólne pasje" - powiedziała. Zakochanym życzymy dużo szczęścia.

Gwiazdy, które pomagają Ukrainie
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / martamanowska / filip_chajzer/ margaret_official