Obserwuj w Google News

Anna Lewandowska zachwycona. Robert zrobił jej walentynkową niespodziankę [FOTO]

Maciej Friedrich
1 min. czytania
06.02.2020 09:55
Zareaguj Reakcja

Anna i Robert Lewandowscy nie potrzebują Walentynek, by świętować. Piłkarz przygotował dla żony romantyczną niespodziankę pond tydzień wcześniej. Ania pochwaliła się efektami pracy męża w mediach społecznościowych. Fani nie kryli zachwytu. 

Anna Lewandowska zachwycona. Robert zrobił jej walentynkową niespodziankę [FOTO]
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/ EAST N

Anna i Robert Lewandowscy nie bez powodu uważani są za najpopularniejszą "power couple" w Polsce. Robert bije kolejne piłkarskie rekordy i jest prawdziwą gwiazdą Bayernu Monachium, Ania z kolei doskonale radzi sobie w biznesie. Małżonkowie wyczekują narodzin drugiego dziecka, ale "Lewa" pozostaje aktywna i bierze udział w obozach treningowych. 

Zapracowana para z pewnością nie zawsze ma dla siebie tyle czasu, ile by chciała. Na szczęście Robert nie zapomniał, jak ważny w związku jest romantyzm. Przygotował dla żony niespodziankę. 

Robert Lewandowski zrobił Ani niespodziankę. Internauci wzruszeni

Zbliżają się Walentynki, święto zakochanych. Robert Lewandowski zdecydował się przygotować  ukochanej romantyczną niespodziankę ponad tydzień wcześniej. Anna opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagranie, na którym widzimy efekt starań Lewandowskiego. Piłkarz udekorował dom balonami i kwiatami. 

Wchodzę wczoraj wieczorem do domu... A tam niespodzianka. Dom w kwiatach i czerwonych balonach od mojego kochanego męża. Pomyślałam... No to startujemy. Walentynki tuż, tuż - relacjonuje Lewandowska. 

Fani nie kryli zachwytu nad gestem Roberta.

Wspaniale jest na pewno móc mieć takie niespodzianki. Cieszę się Ania i życzę Wam takiej miłości i niespodzianek zawsze - skomentowała jedna z internautek. 

Lewandowscy
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

 

RadioZET.pl/MF