Zamknij

Anna Lewandowska porównuje brzuszki z obecnej i poprzedniej ciąży. Widać różnicę [ZDJĘCIA]

Patrycja Chudolińska
03.02.2020 10:48

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka. Polska trenerka często podkreśla, że każda ciąża jest inna. Wyraźnie widać to po jej brzuchu. Gwiazda porównała swój obecny wygląd z tym sprzed trzech lat.

Anna Lewandowska
fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska jest w ciąży

Anna Lewandowska jest w trzecim trymestrze ciąży. Trenerka nie zatrzymuje się jednak i wciąż jest bardzo aktywna fizycznie. Niedawno zakończył się kolejny obóz sportowy Anny Lewandowskiej. Gwiazda chwaliła się zdjęciami z ćwiczeń w mediach społecznościowych, a fani zwracali uwagę przede wszystkim na coraz większy brzuch.

Ostatnio Anna Lewandowska opublikowała porównanie obecnych ciążowych kształtów z tymi, które prezentowała w podobnym czasie trzy lata temu. Mimo że wciąż jest w dobrej formie widać znaczącą różnicę.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie brzucha

Anna Lewandowska pokazała kolaż czterech zdjęć. Jedno przed pierwszą ciążą, drugie w trakcie, trzecie po ciąży i czwarte przedstawiające obecny stan. Fani wyraźnie dostrzegają różnicę. Podkreślają, że teraz brzuszek Ani jest większy. Zmieniła się także twarz trenerki.

- Piękna forma! Przed i po.

- Jedno się nie zmienia: uśmiech, radość i to bijące szczęście. Na sam widok człowiek się uśmiecha. Pięknie wyglądasz Aniu.

- Czyli zawsze ten brzuch w kolejnych ciążach wychodzi szybciej. Niesamowite, ze nawet przy takich mięśniach!

- Aniu, widać, że przy drugiej ciąży już ten brzuch wygląda trochę inaczej, mięśnie już są nauczone, jak się rozciągać. Świetnie wyglądasz i gratulacje!

- Po brzuszku sądzę, że będzie mały Robert! Pozdrawiam.

Podoba wam się takie porównanie?

 

RadioZET.pl/PCh