Obserwuj w Google News

Lewandowscy mają duże wymagania w łóżku. Zdradzili szczegóły z ich sypialni

Judyta Wanicka
2 min. czytania
02.12.2019 17:14
Zareaguj Reakcja

Anna i Robert Lewandowscy udzielili wywiadu, w którym po raz pierwszy zdradzili sekrety swojej alkowy. Znana para zdradziła, jak sypia oraz bez czego nie wyobraża sobie swojej sypialni. Szczególnie Robert ma spore wymagania w łóżku.

Anna i Robert Lewandowscy
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy rzadko opowiadają o swoim życiu prywatnym w mediach. Najsłynniejsza goal couple w Polsce, choć regularnie pokazuje się w mediach społecznościowych, nigdy nie fotografuje się w sytuacjach intymnych, które mogłyby zaważyć na ich nieskazitelnym wizerunku. Podczas gdy inna słynna para –  Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chętnie chwali się na Instagramie zdjęciami z sypialni, Lewandowscy strzegą tej sfery jak ognia. Ostatnio jednak sypialniane zwyczaje Lewych przestały być tajemnicą. Anna i Robert zdradzili niemieckiemu tabloidowi, jakie zasady panują u nich w alkowie.

Anna i Robert Lewandowscy w sypialni dbają o szczegóły

Anna i Robert Lewandowscy dbają nie tylko o wysokojakościową dietę oraz aktywny styl życia, ale także o właściwy sen, który pomaga im funkcjonować na wysokich obrotach w ciągu dnia. W sypialni Lewandowskich nie ma mowy o zasypianiu przy włączonym telewizorze i w przypadkowym posłaniu. Anna i Robert dbają również o posiłki spożywane przed snem. Mają być zdrowie i lekkostrawne, by nie utrudniały zaśnięcia.

Brak niebieskiego światła, brak telewizora w sypialni, przed snem zwracamy uwagę na wysoką jakość jedzenia – powiedziała trenerka. Materiał również musi być wysokiej jakości, a w pomieszczeniu musi unosić się wyjątkowy zapach. Ponadto w sypialni temperatura wynosi co najwyżej 21 stopni. Czasami lubimy zrobić sobie drzemkę – zdradziła „Bildowi” Anna Lewandowska.

Z kolei Robert Lewandowski ściśle dba o pozycję, w jakiej śpi. Po konsultacji z ekspertem od snu gwiazdor Bayernu zaczął sypiać na lewym boku, co ma związek z mocniejszą prawą ręką i nogą.

Rozmawialiśmy nawet o tym, w jakiej pozycji powinienem spać. Jestem praworęczny i moja prawa noga jest tą mocniejszą, a więc lepiej jest, bym spał na lewym boku – tłumaczy Lewy. Próbowałem to stosować, ale to nie jest oczywiście takie proste – przyznaje.

RadioZET.pl/jw