Zamknij

Anna i Robert Lewandowscy kupili większy dom. Jak teraz mieszkają?

Judyta Wanicka
29.11.2019 12:21

Anna i Robert Lewandowscy przeprowadzają się do większego domu. Za parę miesięcy para powita na świecie drugie dziecko, przyda się więc obszerniejszy metraż. Gdzie znajduje się nowy dom Lewandowskich?

Anna i Robert Lewandowscy
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy kupili większy dom, w którym zamieszkają razem razem z drugim dzieckiem. Najgorętsza para polskiego show-biznesu od lat żyje na walizkach, dzieląc życie między Warszawą a Monachium, gdzie mieści się klub piłkarski Roberta. Lewandowscy długo mieszkali na warszawskim Mokotowie, ale jakiś czas temu przenieśli się bliżej centrum, do apartamentu przy Łazienkach Królewskich. Lewandowskich czeka jednak kolejna przeprowadzka. Gdy Anna dowiedziała się, że jest w ciąży, oboje postanowili zmienić mieszkanie na większe.

Anna i Robert Lewandowscy zmieniają mieszkanie na większe

Za kilka miesięcy Anna i Robert Lewandowscy po raz drugi zostaną rodzicami. Z tej okazji postanowili rozejrzeć się za większym lokum, tak, by Klara i jej rodzeństwo miały więcej przestrzeni. Lewandowscy są obecnie na etapie remontu nowego domu - podaje "Na żywo". Jeśli dobrze pójdzie, już na wiosnę przeprowadzą się do przestronnego lokum w Warszawie.

Lewandowscy rzadko pokazują na Instagramie wnętrza swojego polskiego domu. Na zdjęciach widać głównie ich eleganckie mieszkanie w Niemczech. Anna i Robert żyją tam jak w bajce. Wnętrza są jasne, przestronne i urządzone w nowoczesnym stylu. W wystroju przeważa biel i delikatne szarości. Za oknami często można zauważyć duży gród z trawnikiem i iglakami.

Pokoik Klary Lewandowskiej jest wyposażony nie tylko w modne mebelki, ale także mnóstwo zabawek i gadżetów, o jakich marzą dziewczynki w jej wieku. Na zdjęciach widać, że Klara ma do dyspozycji m.in. zabawkową kuchenkę, namiot oraz wigwam.

RadioZET.pl/jw