Zamknij

Pytanie na śniadanie: Aleksander Sikora zaliczył zabawną wpadkę. "Proszę ratować!"

08.08.2022 15:18

Aleksander Sikora zabawnie przejęzyczył się w "Pytaniu na śniadanie". Na wpadkę prezentera zareagowała Małgorzata Tomaszewska. Gospodarzowi śniadaniówki chyba nie pomógł poranny prysznic... 

Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska
fot. Instagram:@oleksikora

Wpadki w "Pytaniu na śniadanie" zawsze zwracają uwagę widzów, zresztą jak wszystkie niecodzienne sytuacje w programach emitowanych na żywo. Ostatnio widzów rozbawiła scena z Małgorzatą Opczowską krztuszącą się ostrą papryczką. Spektakularną wtopę zaliczyła też Ida Nowakowska, która zachlapała studio i zmusiła Tomasza Wolnego do ratowania sytuacji.

W śniadaniówce TVP nie brakowało też zaskakujących stwierdzeń i lapsusów. Jeśli chodzi o przejęzyczenia, to prym wiedzie tu Aleksander Sikora, kanapowy partner Małgorzaty Tomaszewskiej. W ostatnim wydaniu "Pytania na śniadanie" prezenterowi znowu poplątał się język. Wyszło zabawnie, a Małgorzata Tomaszewska swoim komentarzem dołożyła humoru do toczącej się rozmowy. 

Zobacz także

Wpadka Aleksandra Sikory w "Pytaniu na śniadanie"

Tematem odcinka było poranne mycie. Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora rozmawiali na ten temat z zaproszoną dermatolog. W trakcie dyskusji prezenter zaliczył drobną wpadkę. 

Przepraszam, że ja użyję, trochę zaczerpnę od Gosi tego sformułowania. Jest coś trochę w tym powiedzeniu, z którego się czasem lubimy zaśmiać, że "częste życie skraca życie" - powiedział Sikora.

Kolegę poprawiła rozbawiona Małgorzata Tomaszewska. Chodziło oczywiście o powiedzenie "częste mycie skraca życie". Aleksander Sikora zrzucił pomyłkę na karb wczesnej pory. 

7:40 na zegarku, pani doktor. Takie rzeczy w głowie mogą się zdarzać - skomentował. 

Proszę ratować! - wykrzyczała Małgorzata Tomaszewska. 

W dalszej części rozmowy gospodarz śniadaniówki kontynuował żarty na temat mycia. Gdy dermatolog zachwalała poranną kąpiel i rozwodziła się nad korzyściami płynącymi z pryszniców branych o świcie, prezenter - nawiązując do swojej wpadki - skonstatował, że jemu najwyraźniej poranna kąpiel nie pomogła... 

Afera z gwiazdą "Warsaw Shore". Została wyproszona, bo piła małpkę? "Jesteście dnem!" [FOTO]

loader
Gwiazdy zwolnione z TVP. Przykre, jak się z nimi pożegnano [FOTO]
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News