Obserwuj w Google News

Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Nowakowska zapaskudziła plan i buty Wolnego. "Prowadzący się wpienili"

2 min. czytania
30.05.2022 13:21
Zareaguj Reakcja

Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę na planie "Pytania na śniadanie". Gdy razem z Tomaszem Wolnym wykonywali eksperyment, nagle sytuacja wymknęła się spod kontroli i w efekcie zalany został stół oraz podłoga w studiu. Do sieci trafiło zabawne wideo z wpadką w "PnŚ". 

Wpadka w "Pytaniu na śniadaine"
fot. YouTube/kanov

Ida Nowakowska jest jedną z najpopularniejszych gwiazd TVP oraz porannego pasma "Pytanie na śniadanie". Tancerka, która niedawno wywołała kontrowersje podczas odczytywania wyników głosowania na Eurowizji 2022, prowadzi wydania razem z Tomaszem Wolnym, z którym łączy ją nie tylko podobne poczucie humoru, ale także głęboka wiara w Boga i przywiązanie do religii. Nic dziwnego, że obojgu dość szybko udało się złapać wspólny język i stworzyć zgrany tandem. Obecnie Nowakowska i Wolny uchodzą za jeden najbardziej lubianych duetów prowadzących "Pytania na śniadanie". 

Redakcja poleca

Wpadka Idy Nowakowskiej w "Pytaniu na śniadanie" 

Ostatnio Ida Nowakowska i Tomasz Wolny pokazywali widzom, w jaki sposób działają sól i kule musujące do kąpieli. Razem z zaproszonym gościem testowali różne produkty, wrzucając je do naczyń z wodą i obserwując reakcje. W pewnym momencie Ida Nowakowska wrzuciła bombę do kąpieli, która ma to do siebie, że w wodzie bardzo intensywnie się pieni.  

Wrzucałam już kiedyś taką bombę i pamiętam, co się stało - powidziałała prezenterka niejako przeczuwając, co się święci...

I faktycznie, znowu przydarzyło jej się to samo: kula tak mocno buzowała, że zabarwiona woda zaczęła wylewać się poza naczynie na stół i podłogę. Niestety burzliwego procesu nie dało się zatrzymać. 

Ale braliśmy to pod uwagę. No może nie aż tak... - zapewniał ekspert Tomasza Wolnego, który próbował ratować sytuację, zabierając naczynie ze stolika. 

Brałeś to pod uwagę? Naprawdę? - pytał Wolny, wyraźnie ubawiony "planem" pana eksperta. 

Z naczynia lało się jak z cebra, niebieska piana zachlapała stolik i drewniany podest. Wtem kamery szybko wróciły do studia prowadzonego przez Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę, którzy naturalnie nie omieszkali skomentować wpadki. 

Czyli prowadzący się wpienili - zażartował z Nowakowskiej i Wolnego Olek Sikora. 

Wideo z wpadką Idy Nowakowskiej w "Pytaniu na śniadanie" możecie obejrzeć poniżej. 

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS