Zamknij

Małgorzata Tomaszewska oburzyła się w "Pytaniu na śniadanie". "Czy to jakaś kpina z wiary?" [FOTO]

24.05.2022 08:34

Małgorzata Tomaszewska wyraziła oburzenie, komentując ślubną kreację Kourtney Kardashian. Prowadzącą "Pytania na śniadanie" zniesmaczył sakralny wzór na welonie amerykańskiej celebrytki. 

Malgorzata Tomaszewska
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Małgorzata Tomaszewska w 2019 roku zastąpiła Monikę Richardson w roli prowadzącej "Pytania na śniadanie" i obecnie należy do najbardziej lubianych gospodyń porannego pasma TVP. Prezenterka występuje w duecie z Aleksandrem Sikorą oraz współpracuje z nim w ramach cyklu "Czerwony dywan", gdzie komentują najgłośniejsze wydarzenia ze świata show-biznesu.

Ostatnio szerokim echem odbił się ślub Kourtney Kardashan. Najstarsza ze słynnych sióstr ponownie wyszła za Travisa Bakera. Sporo kontrowersji wzbudziła krótka suknia ślubna Kourtney Kardashian z gorsetem, przypominająca bieliznę oraz długi welon, na którym widniał wyhaftowany wzór Matki Bożej. Właśnie tę kreację omawiały w "Pytaniu na śniadanie" Małgorzata Tomaszewska i zaproszona ekspertka. Gospodyni śniadaniówki była wyraźnie zniesmaczona prowokacją Kardashianki. 

Pytanie na śniadanie: Małgorzata Tomaszewska oburzona welonem Kourtney Kardashian

Gdy w "Czerwonym dywanie" został poruszony temat wspomnianego ślubu, na ekranie pokazano kontrowersyjną kreację siostry Kim Kardashian. Małgorzata Tomaszewska wyraźnie obruszyła się na widok wizerunku Maryi na welonie. 

Tam też jest Matka Boska na welonie. Nie rozumiem tego. Czy to jest jakaś kpina z wiary? - zapytała. 

Aleksander Sikora też nie wyglądał na zachwyconego pomysłem Kardashianki, ale zaproszona ekspertka nieco luźniej podeszła do tematu.

Nie sądzę, aby to była kpina z wiary. To nie pierwszy raz, kiedy projektanci przenoszą taką sakralną symbolikę do świata mody i wydaje mi się, że to jest tylko i wyłącznie kwestia symboliki. Nie wydaje mi się, aby w dniu ślubu oni chcieli żartować czy prześmiewać wiarę - oceniła. 

Małgorzata Tomaszewska chyba jednak nie dała się przekonać. Spójrzcie sami na stylizację ślubną Kourtney Kardashian. Faktycznie przegięła? 

loader
gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS