Obserwuj w Google News

Pytanie na śniadanie: Małgorzata Opczowska zjadła bardzo ostre warzywo. "Była pani dzielna" [WIDEO]

2 min. czytania
21.07.2022 20:57
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Opczowska i Łukasz Nowicki byli gospodarzami czwartkowego wydania "Pytania na śniadanie". Rozmowa dotyczyła chłodzenia się pikantnymi potrawami w upalne dni. Opczowska postanowiła spróbować specjałów kuchni indyjskiej. Nie spodziewała się jednak, że jedno z warzyw będzie tak ostre. Kamery nagrały reakcję gospodyni show TVP.

Małgorzata Opczowska
fot. Instagram.com/ Pytanie na śniadanie

Małgorzata Opczowska i Łukasz Nowicki prowadzili czwartkowe wydanie "Pytania na śniadanie". Jak możemy przeczytać na Wirtualna Polska Teleshow, rozmowa dotyczyła jedzenia pikantnych potraw, a dokładniej chłodzenia się nimi w upalne dni. Współprowadząca show, chcąc spróbować indyjskich pyszności, skosztowała czegoś, czego nie powinna. Mowa o warzywie, które choć wyglądem przypominało zieloną fasolkę, w rzeczywistości było papryczką chilli. 

Zobacz też:  Małgorzata Opczowska drży o życie męża. "Zasypiam z telefonem, czekając na wiadomość"

Pytanie na śniadanie: Małgorzata Opczowska zjadła bardzo ostre warzywo. "Była pani dzielna" [WIDEO]

Jako że program emitowany jest na żywo, kamery nagrały reakcję Opczowskiej, która aż "zaryczała" z powodu piekącego gardła. Dziennikarka udostępniła materiał na swoim Instagramie, pisząc:

Dzisiaj w "Pytanie na śniadanie" było ostro. Chciałam spróbować pysznych potraw z kuchni indyjskiej. W miseczce było coś, co wyglądało jak zielona fasolka. Nabiłam na widelec, przegryzłam i połknęłam.....i jak słychać był ogień. Mogłabym podkładać głos do kreskówki, bo to nie była fasolka, papryczka chilli" - wspomina z rozbawieniem Małgorzata Opczowska czwartkowy poranek.

Jej reakcja rozbawiła niektórych fanów, choć spora część z nich przyznała, że Małgorzata Opczowska była bardzo dzielna. 'Była pani bardzo dzielna", "Małgosiu, podziwiam twoją odwagę", "aż się o panią bałam, patrząc na reakcję. Ale była pani dzielna" - pisali internauci.

Jennifer Lopez
8 Zobacz galerię
fot. East News