Zamknij

Paweł Królikowski miał kolejną operację. Nowe informacje o stanie zdrowia aktora

Patrycja Chudolińska
27.01.2020 09:47

Paweł Królikowski wciąż przebywa w szpitalu z powodu problemów zdrowotnych. Media donoszą, że aktor przeszedł kolejną operację. Niestety, po zabiegu pojawiły się komplikacje.

Paweł Królikowski
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER

Paweł Królikowski przeszedł kolejną operację

Paweł Królikowski trafił do szpitala tuż przed świętami Bożego Narodzenia. O problemach zdrowotnych aktora mówiło się jednak znacznie wcześniej. W 2015 roku przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu. Choć nic nie wskazywało na pogorszenie jego stanu, w maju 2019 roku aktor nie pojawił się na planie podczas nagrywania programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Po wyjściu ze szpitala wyjaśnił, że znów miał operację.

- Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać - relacjonował później w muzycznym programie.

Stan zdrowia Pawła Królikowskiego pogorszył się po raz kolejny przed Wigilią 2019. Aktor 20 grudnia trafił do szpitala. Teraz media donoszą, że kilka dni temu znów przeszedł operację.

Paweł Królikowski nie wróci do programu "Twoja twarz brzmi znajomo"

Sytuacja zdrowotna aktora nie wygląda zbyt dobrze. "Super Express" dotarł do nowych informacji o jego stanie.

- Kilka dni temu przeszedł operację. Po operacji niespodziewanie pojawiły się powikłania. Wdała się infekcja - zdradził informator tabloidu.

Paweł Królikowski nie pojawi się w roli jurora w najnowszej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jego miejsce zastąpi Adam Strycharczuk.

- Paweł jest jurorem w "Twoja twarz brzmi znajomo" od pierwszego odcinka. Zna ten program od przysłowiowej podszewki i jego rola w nim jest nie do przecenienia. Jednak teraz najważniejsze jest jego zdrowie. Może być pewien, że czekamy na niego w kolejnej edycji, jak tylko powróci do formy - zdradziła dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew.

Miejmy nadzieję, że aktor już niedługo powróci do pełni zdrowia.

 

RadioZET.pl/PCh