Obserwuj w Google News

Paweł Królikowski nie pojawi się w "Twoja twarz brzmi znajomo"? Wiadomo, kto może go zastąpić

Judyta Wanicka
2 min. czytania
14.01.2020 18:17
Zareaguj Reakcja

Paweł Królikowski może nie pojawić się w jury nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Polsat rozpoczął poszukiwania nowego członka jury, który zastąpi chorego aktora w najbliższym sezonie. 

Jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
fot. Instagram:@twojatwarzbrzmiznajomo

Twoja twarz brzmi znajomo: Paweł Królikowski nie wystąpi w nowej edycji? 

Paweł Królikowski zasiada w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo" od samego początku. Niestety wiele wskazuje na to, aktor nie pojawi się w kolejnej edycji show. Paweł Królikowski przechodzi rekonwalescencje po tym, jak przed świętami trafił do szpitala. Według informacji przekazanych przez bliskich stan aktora uległ znacznej poprawie. Nadal jednak nie jest pewne, czy obecna forma pozwoli mu wrócić do pracy na planie polsatowskiego show, do którego zdjęcia mają ruszyć pod koniec stycznia.

Niewykluczone, że produkcja zostawi pusty fotel jurorski, tak jak to zrobiono w "Tańcu z gwiazdami", gdy Michał Malitowski zrobił sobie przerwę ze względu na depresję. Nieoficjalnie mówi się, że Polsat szuka zastępcy. Na giełdzie nazwisk pojawiło się kilku znanych aktorów. "Super Express" dowiedział się, że propozycję powrotu do programu otrzymał Bartłomiej Kasprzykowski, ale odmówił. Obecnie, według tabloidu, brani są pod uwagę Adam Strycharczuk oraz Kazimierz Mazur. Ten ostatni zasiadał już w jury "Twoja twarz brzmi znajomo", zastępując Kacpra Kuszewskiego.

Paweł Królikowski miał tętniaka mózgu

Cztery lata temu Paweł Królikowski przeszedł operację tętniaka mózgu. Szybka reakcja lekarzy uratowała mu życie, lecz aktor do dziś zmaga się z problemami zdrowotnymi. Tuż przed świętami gwiazdor "Rancza" trafił na oddział neurochirurgii jednego z warszawskich szpitali. Małgorzata Ostrowska-Królikowska poinformowała, że aktor czuje się już lepiej, lecz ze względu na infekcję wymaga dalszej hospitalizacji. Rodzina nie wyklucza rehabilitacji w Niemczech. 

Antek Królikowski pokazał zdjęcie z tatą. Opis chwyta za serce

 

RadioZET.pl/jw