Obserwuj w Google News

M jak Miłość: Kacper Kuszewski wróci do serialu? Marek przyjedzie do Grabiny

Maciej Friedrich
2 min. czytania
21.06.2019 11:50
Zareaguj Reakcja

Wielkim zaskoczeniem dla wielbicieli serialu "M jak Miłość" była rezygnacja z pracy na planie Kacpra Kuszewski, który przez 18 lat wcielał się w lubianego przez widzów Marka Mostowiaka. Czy możliwe jest, że aktora ponownie zobaczymy w tej roli? Według prasowych doniesień nie jest to wykluczone. 

M jak Miłość: Kacper Kuszewski wróci do serialu? Marek przyjedzie do Grabiny
fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press/East News

" M jak Miłość" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali obyczajowych, który towarzyszy widzom od niemal 19 lat. Przez ten czas widzowie zżyli się z postaciami i bez niektórych z nich ciężko im sobie poradzić. Tymczasem przez prawie dwie dekady nastąpiło wiele zmian. Jedną z najbardziej szokujących było odejście Kacpra Kuszewskiego, który przez 18 lat odgrywał rolę Marka Mostowiaka. Rozstanie z "M jak Miłość" odbyło się w atmosferze skandalu, bowiem Kuszewski nie szczędził producentom gorzkich słów. Przyznał jednak również, że chciał rozwinąć skrzydła i nie dać się zaszufladkować jako Mostowiak.

M jak Miłość: Kacper Kuszewski znów na planie?

Jeśli Kuszewskiemu zależało na zerwaniu etykietki wyłącznie aktora z "M jak Miłość", skutecznie pomógł mu w tym udział w programach rozrywkowych. W 2011 roku zwyciężył w "Tańcu z gwiazdami", a od roku 2018 jest jednym z jurorów "Twoja twarz brzmi znajomo".

Warto jednak pamiętać, że postać Marka Mostowiaka nie została uśmiercona. Scenarzyści wysłali go za granicę razem z żoną Ewą, w którą wciela się Dominika Kluźniak. Jednak po przyjeździe do Grabiny syna Marka, Mateusza (Krystian Domagała) widzowie nabrali nadziei, że powróci również Marek. Okazuje się, że bohater rzeczywiście przyjedzie do Polski, by rozmówić się z synem. Niestety, jak informuje "Super Express", dowiemy się o tym jedynie z rozmowy telefonicznej, jaką przeprowadzi Maria (Małgorzata Pieńkowska). Oznacza to jednak, że wątek Mostowiaka nie został wygaszony, przeciwnie, nadal dynamicznie się rozwija. Kto wie, być może niedługo widzowie znów zobaczą w "M jak Miłość" sympatyczną twarz Kacpra Kuszewskiego?

ZOBACZ: M jak Miłość - co wydarzy się w serialu po wakacjach 2019?

Kacper Kuszewski - kim jest były gwiazdor M jak Miłość?

Kacper Kuszewski urodził się w 1976 roku w Słupsku. Ukończył studia w Akademii Teatralnej w Warszawie, a na małym ekranie zadebiutował epizodyczną rolą w "Litwo, ojczyzno moja" w roku 1998. Choć największą popularność przyniosła mu rola w "M jak Miłość", świetnie radzi sobie również jako aktor dubbingowy. Użyczył głosu między innymi Myszce Miki, Percy'emu z "Harry'ego Pottera" czy Luke'owi Skywalkerowi w "Gwiezdnych Wojnach". Próbował swoich sił w karierze wokalisty, w 2015 roku wydał swój solowy album "Album rodzinny", przez dwa lata śpiewał również w grupie Leszcze

 

RadioZET.pl/se.pl/MF