Zamknij

Paweł Deląg został dziadkiem. Jego synowa pochwaliła się uroczym zdjęciem

27.09.2022 22:59

Paweł Deląg został dziadkiem. Na instagramowym profilu jego syna pojawiło się zdjęcie ukochanej wraz z wózkiem. Pod postem aż mnogo od gratulacji.

Paweł Deląg
fot. screen Instagram paweldelag

Paweł Deląg junior został ojcem. Chociaż nie obwieścił tego wprost, to jego żona nieco go w tym wyręczyła. Opublikowała na Instagramie zdjęcie z wózkiem, wykonane podczas jednego ze spacerów. Paweł Deląg, świeżo upieczony dziadek, polubił post synowej.

Zobacz także: Karol Strasburger planuje kolejne dziecko? Dosadnie odpowiedział

Paweł Deląg został dziadkiem

Paweł Deląg jest ojcem dwóch synów: Pawła juniora oraz Mikołaja. Obaj, jak mówił w wywiadze dla „Gentelman”, „podążają ścieżką producencką”. Aktor pod koniec lutego chwalił się nagraniem ze ślubu starszego z synów.

- Mój syn wczoraj wziął ślub. Paweł i Ada wczoraj złożyli sobie małżeńską przysięgę. To piękny dzień dla nich, dla całej rodziny – pisał wówczas Paweł Deląg. Teraz ma kolejny powód do radości.

- Lubię te nasze wspólne spacery – napisała na Instagramie Ada, żona syna Pawła Deląga. Wpis okrasiła hashtagami „newborn” i „happiness”.

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji, na które świeżo upieczona mama chętnie odpisywała. Wprawne oko mogło zauważyć, że Paweł Deląg najpewniej doczekał się wnuczki – z wózka widać wystający kawałek różowego kocyka.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS