Zamknij

Karol Strasburger planuje kolejne dziecko? Dosadnie odpowiedział

27.09.2022 19:28

Karol Strasburger w 2019 roku został ojcem Laury. Żoną 75-latka jest o 37 lat młodsza Małgorzata. Kiedy dziecko pary przyszło na świat, aktor musiał mierzyć się krytyką dotyczącą tak późnego ojcostwa. Czy planuje powiększyć rodzinę? Odpowiedział.

Karol Strasburger
fot. TRICOLORS/East News

Karol Strasburger wielokrotnie podkreślał, że rodzina i maleńka Laura to jego oczko w głowie. Chociaż czasem zdarzają się ciężkie momenty, to jest przeszczęśliwy, że przy dziecku przeżywa drugą młodość. Nie planuje jednak kolejnego potomka. Jak sam przyznał: „ja już wymiękam”.

Zobacz także: Alec Baldwin został ojcem po raz ósmy. Żona opublikowała intymne nagranie

Karol Strasburger ponownie zostanie ojcem?

Karol Strasburger w rozmowie z „Jastrząb Post” przyznał, że wychowywanie dziecka jest ogromnym wysiłkiem. Powinno mieć też stworzone odpowiednie warunki do rozwoju, co w dzisiejszych czasach bywa trudne. Aktor nie zdecydowałby się ponownie zostać ojcem.

- Wydaje mi się, że to już za dużo byłoby dobrego, bo jednak też o tym mówię, że wychowanie dziecka jest ogromnym wysiłkiem, tym bardziej obecnych czasach. Jeżeli dziecko ma mieć stworzone warunki wykształcenia, sportu, dobrej opieki medycznej, to myślę, że dla rodziców jest to duże wyrzeczenie.  Na dwójkę to ja już nie, ja już wymiękam. To, co mamy nam wystarczy – tłumaczył Karol Strasburger.

Aktor i prowadzący „Familiady” chce, aby córka czuła obecność rodziców cały czas. Dzięki temu, że Laura jest jedynaczką, małżeństwo może poświęcić jej całą uwagę, a nie polegać np. na nianiach.

- Chciałbym, aby nasza córka miała nas od rana do wieczora. Żeby nie było sytuacji, że mamy jakieś inne zajęcia, zajmujemy się gromadką dzieci, nad którymi nie panujemy. Dość często tak jest, że rodzice mają dużo dzieci, a nie mają warunków na to, żeby te dzieci w sposób godny, właściwy i pełnym zaangażowaniem były z nimi bardzo blisko. Gdzieś te dzieci są, nie wiadomo gdzie, kto je wychowuje. Raz babcia, raz niania, bo rodzice nie mają czasu, bo trzeba dużo zarabiać, w związku z tym trzeba dużo pracować i nie ma się tego czasu. Więc ten model, który mamy nam w zupełności wystarcza - powiedział Karol Strasburger dla „Jastrząb Post”.

RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl

loader
Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska