Obserwuj w Google News

Patricia Kazadi w skąpym bikini. Zapowiada walkę z body shamingiem [WIDEO]

2 min. czytania
13.08.2021 16:16
Zareaguj Reakcja

Patricia Kazadi opublikowała na Instagramie nagranie, na którym widzimy ją w stroju kąpielowym. Gwiazda zapowiedziała dalszą walkę z body shamingiem. Podziękowała także fanom za wsparcie i pozytywne komentarze, które ostatnio otrzymuje.

Patricia Kazadi
fot. VIPHOTO/East News

Patricia Kazadi zdobyła się ostatnio na odważne wyznanie. Gwiazda zwróciła uwagę na zjawisko body shamingu, czyli zawstydzania i poniżania kogoś ze względu na to, jak wygląda. Sama mierzyła się niedawno z obraźliwymi komentarzami na temat swojej figury. Piosenkarka wyjaśniła, że zmiany w jej ciele nastąpiły na skutek poważnej choroby, którą zdiagnozowano u niej półtora roku temu. Wyznanie Kazadi spotkało się z pozytywną reakcją fanów, którzy apelują, by nie przejmowała się komentarzami hejterów. Wiele osób prosiło ją także o dalsze poruszanie tematu ciałopozytywności i body shamingu, a nawet... częstsze pokazywanie się w bikini.

- Dostaję od Was wiadomości: "Gdzie nasza obiecana Gloria w bikini - miała być w nim codziennie!". No cóż, spieszę donieść, iż nie byłam przygotowana na zapotrzebowanie na tego typu kontent, ale obiecuję poprawę. Tymczasem wrzucam ostatnie wspomnionko z wakacji odpowiadające tym wytycznym - napisała Patricia Kazadi pod ostatnim nagraniem, na którym widzimy ją w stroju kąpielowym.

Redakcja poleca

Patricia Kazadi zachwyciła fanów w bikini [WIDEO]

Patricia Kazadi postanowiła wykorzystać okazję i podziękować fanom oraz bliskim osobom za okazane ciepło i wsparcie. Przyznaje, że nie spodziewała się tak silnej reakcji na jej szczere wyznanie.

- Skoro mam już Waszą uwagę. Z tego miejsca chciałam Wam baaardzo, ale to baaaardzo podziękować za Wasze wsparcie, wszystkie słowa, komentarze, wiadomości. Zarówno od moich koleżanek i kolegów z branży, jak i od Was moi kochani obserwatorzy. Absolutnie nie spodziewałam się, że te moje filmiki dojdą do aż tak dużej grupy ludzie i odbiją się aż takim echem. Reakcje, które nawet spotykam teraz na ulicy na ten temat przerosły moje najśmielsze oczekiwania i totalnie rozpuściły moje czekoladowe serce.

Wokalistka planuje wykorzystać to, że skupiła wokół siebie uwagę tak wielu osób. Zapowiedziała dalszą walkę z body shamingiem i publicznym krytykowaniem czyjegoś ciała.

- Tak jak mówiłam, to jest dopiero początek naszej wspólnej drogi i walki o to, aby żyło nam się lepiej. Chcę to zrobić razem z Wami dla nas. [...] Od ponad tygodnia pogłębiam swoją wiedzę, aby zrobić coś w tym temacie. Szykuję duże rzeczy (o tym już niebawem), ale chcę też usłyszeć czego Wam potrzeba? Co Was interesuje w kwestii body shamingu i jego pokłosia? Czego chcielibyście się dowiedzieć? W jakich tematach potrzebujecie wsparcia? Pomocy? Informacji? - dopytuje fanów Kazadi.

Doceniacie jej inicjatywę?