Obserwuj w Google News

Olivia Wilde pogrążona przez nianię. Opowiedziała o jej byłym związku

2 min. czytania
19.10.2022 19:15
Zareaguj Reakcja

Olivia Wilde pogrążona przez nianię? Kobieta, która opiekowała się dzieckiem aktorki, opowiedziała w mediach, jak wyglądało narzeczeństwo Wilde i Jasona Sudeikisa. Nie pozostawiła na parze suchej nitki.

Olivia Wilde
fot. ImagePressAgency/face to face/Face to Face/REPORTER/East News

Olivia Wilde zdradzała ukochanego? Były związek aktorki budzi ogromne emocje. Wiele mówiło się o konflikcie na planie filmu "Nie martw się, kochanie", kiedy to miał się rozpocząć romans Wilde z Harrym Stylesem, co wprawiało w zakłopotanie Florence Pugh. Teraz niania, która zajmowała się dziećmi Olivii, zdradziła kulisy jej związku z Jasonem Sudeikisem.

Zobacz także:  Aktor wywołał skandal. Zakazano mu wchodzić do restauracji: "Najagresywniejszy klient"

Olivia Wilde pogrążona przez nianię. Opowiedziała o jej związku z byłym narzeczonym

Olivia Wilde padła ofiarą niani jej dzieci? Była opiekunka (kobieta pozostała anonimowa w wywiadzie dla "Daily Mail") odsłoniła w prasie kulisy rozstania aktorki i jej byłego narzeczonego, Jasona Sudeikisa. Jej wypowiedzi zszokowały opinię publiczną, bo Wilde zapewniała, że rozstała się z byłym ukochanym w zgodzie.

Redakcja poleca

Jak podaje pudelek.pl - były mąż Olivii Wilde miał zwierzać się niani i narzekać, że aktorka porzuciła rodzinę. Co więcej, niania uważa, że mężczyzna posuwał się do dramatycznych kroków, m.in. kładł się pod koła samochodu żony, by ta nie mogła pojechać do Harry'ego Stylesa. Była niania uważa, że w domu pary przez dłuższy czas utrzymywała się napięta atmosfera. Kobieta dodaje, że Jason w ogóle nie panował nad swoimi emocjami i często wpadał w złość.

Olivia Wilde i Jason Sudeikis komentują doniesienia niani

Co ciekawe, na odpowiedź Olivii Wilde i Jasona Sudeikisa nie trzeba było długo czekać. Była para zaprzeczyła tym doniesieniom, zaznaczając, że niania od dawna próbuje zrobić im na złość. 

To bardzo przykre, że rozpowszechnia na nasz temat tak fałszywe i szkalujące oskarżenia. To szczyt kampanii nękania nas i bliskich nam osób, która trwa już od 18 miesięcy. Zamierzamy skupić się na wychowaniu i ochronie naszych pociech z nadzieję, że zdecyduje się w końcu zostawić nas w spokoju - jak czytamy na portalu pudelek.pl

Wilde i Sudeikis zamierzają się odciąć od kobiety i jej oskarżeń.

Zobacz także:  Księżna Kate uderzy w Meghan podczas wywiadu? „Zdementuje fałszywe informacje”

RadioZET.pl/Pudelek.pl

gwiazdy, które poroniły
12 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS