Obserwuj w Google News

Natalia Szroeder ma już wybrane imię dla córeczki. "Żydowskie, piękne imię"

1 min. czytania
15.04.2021 13:58
Zareaguj Reakcja

Natalia Szroeder gościła w programie Kuby Wojewódzkiego. Gwiazda została zapytana o plany macierzyńskie. Jak się okazuje, piosenkarka ma już wybrane imiona dla dzieci. 25-latka zdradziła, jak planuje w przyszłości nazwać swoją córeczkę.

Natalia Szroeder
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Natalia Szroeder gościła w programie  Kuby Wojewódzkiego. Gwiazda opowiedziała m.in. o swojej karierze oraz ukochanym - Quebonfide. Nie zabrakło też pytań na temat planów macierzyńskich. Jak powiedziała Natalia, ma już wybrane imię dla dziecka. Jeżeli na świecie pojawiłaby się dziewczynka, Natalia dałaby jej na imię Ryfka.

"Ja mam swoją listę imion, którą stworzyłam naprawdę z 15 lat temu. (...) Wiesz, jakie mi się imię bardzo podoba, damskie? Ryfka, żydowskie piękne imię" - powiedziała Szroeder.

Zobacz też:  Natalia Szroeder oskarżona o plagiat. Piosenkarka komentuje sprawę w Radiu ZET

 Natalia Szroeder ma już wybrane imię dla córeczki. "Żydowskie, piękne imię"

Zdaniem Wojewódzkiego nadanie żydowskiego imienia córce wiąże się z tym, że dziewczynka będzie siedzieć w ostatniej ławce w szkole. Szroeder szybko zareagowała na jego stwierdzenie.

"Nie, ona będzie siedziała w pierwszej, ona będzie charakterna po rodzicach" - powiedziała.

Jak się okazuje, Natalia ma również listę imion dla chłopców.

"Jak wiesz, mam brata Melchiora. Bardzo mi się Staszek podoba, no ale mam brata, więc nie zabiorę mu tego, że będzie drugi Staszek, niech on będzie sam sobie miał to imię. Co mi się podoba? Gabriel mi się podoba. Gabryś" - podsumowała.