Obserwuj w Google News

Natalia Kukulska jak Anna Jantar. Gwiazda przeszła metamorfozę. "Niesamowite podobieństwo" [FOTO]

2 min. czytania
09.11.2022 16:09
Zareaguj Reakcja

Natalia Kukulska pochwaliła się fanom zdjęciem w nowej fryzurze. Internauci nie mieli wątpliwości, że w najnowszej odsłonie niezwykle przypomina znaną mamę, zmarłą tragicznie Annę Jantar.

Natalia Kukulska
fot. Mateusz Grochocki/East News /

Natalia Kukulska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Autorka takich hitów jak "Piosenka światłoczuła", "Im więcej ciebie, tym mniej" czy "Wierność jest nudna" nieustannie porównywana jest do sławnej mamy. Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej w 1980 roku, stając się legendą krajowej muzyki. Internauci wielokrotnie podkreślali, że Natalia odziedziczyła nie tylko wokalny talent, ale także charakterystyczną urodę. Dowodem na to jest najnowsze zdjęcie Kukulskiej, która pokazała się w nowej fryzurze.

Redakcja poleca

Natalia Kukulska jak Anna Jantar? Wokalistka w nowej odsłonie porównana do sławnej mamy

Na profilu Natalii Kukulskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy oglądać piosenkarkę w nowej fryzurze. Wyraźnie krótsze włosy i grzywka mocno zmieniły wygląd wokalistki.

- To piękny koncertowo i intensywny czas był, a będzie jeszcze bardziej. Oby zdrowie dopisało, czego Wam i sobie życzę! - napisała gwiazda.

Fani Kukulskiej nie kryli zachwytu nad jej nową odsłoną i zasypali piosenkarkę komplementami. Nie obyło się bez porównań do sławnej mamy. Zdaniem wielu osób Natalia jest podobna do Anny Jantar jak nigdy wcześniej.

- Rzeczywiście, niesamowite podobieństwo do Mamy.

- Jak Ania z końcówki lat 70.

- Pięknie Pani wygląda.

- Pięknie wyglądasz! Piękne zdjęcie - czytamy.

Nie ma wątpliwości, że Natalia prezentuje się znakomicie. Czy i wy dostrzegacie podobieństwo do Anny Jantar?