Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski ukradkiem pokazał piątą żonę. Jak wygląda tajemnicza Pola? [WIDEO]

Judyta Wanicka
2 min. czytania
04.06.2020 10:50

Michał Wiśniewski opowiedział o swoim piątym małżeństwie w wideorozmowie z Krzysztofem Ibiszem. Nagle w tle pojawiła się żona lidera Ich Troje, Pola. Była to pierwsza okazja, by zobaczyć, jak wygląda piąta małżonka Michała Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski przez przypadek pokazał żonę
fot. Instagram:@m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski niedawno wziął ślub. Piątą żoną lidera Ich Troje została pewna Pola - mama czwórki dzieci z Warszawy. Piosenkarz poznał ją w popularnej aplikacji randkowej. Wkrótce nowa partnerka razem z gromadką pociech wprowadziła się do podwarszawskiego domu artysty. Pod koniec grudnia ubiegłego roku Michał Wiśniewski ogłosił zaręczyny na Facebooku, a parę miesięcy później pojął Polę za żonę. Piąty ślub Wiśniewskiego odbył się w tajemnicy przed mediami i ze względu na pandemię miał skromny charakter. 

Michał Wiśniewski uchodzi za rekordzistę pod względem liczby zawartych małżeństw. Pierwszą żoną Wiśniewskiego była wokalistka Ich Troje, Magda Femme. Potem artysta związał się z Martą "Mandaryną" Mandrykiewicz. Ślub odbył się na biegunie północnym, a relację z uroczystości pokazano w reality-show "Jestem jaki jestem". Z tego związku Wiśniewski ma dwoje dzieci - Fabienne i Xaviera. W 2006 roku piosenkarz ożenił się z wokalistką  Anną Świątczak i doczekał się z nią dwóch córek -  Etiennette i Vivienne Viennę. Sześć lat później żoną gwiazdora została Dominika Tajner, ale i to małżeństwo zakończyło się rozwodem. 

Michał Wiśniewski o "Nic się nie stało". Uderzył w Kubę Wojewódzkiego 

Michał Wiśniewski przez przypadek pokazał nową żonę 

Michał Wiśniewski udzielił wywiadu wideo Krzysztofowi Ibiszowi. Temat naturalnie zszedł na małżeństwo lidera Ich Troje i jego nową żonę, która do tej pory nie została oficjalnie przedstawiona fanom. Wiśniewski podzielił się zaskakującą historią z pierwszej randki. Okazuje się, że Pola na początku nie wiedziała, że ma do czynienia ze słynnym gwiazdorem Ich Troje. Podobno na portalu Michał nie zdradził swojej prawdziwej tożsamości.

Poszliśmy na spacer z psami. Poznaliśmy się na portalu, gdzie ja nie byłem Michałem Wiśniewskim, bo trochę mi nie wypadało i to była taka niespodzianka. I nagle się okazuje, że są ludzie, którzy mnie nie znają. Słyszała, ale tak bezpretensjonalnie do tego podeszła. Zaczęliśmy po prostu rozmawiać, okazało się, że ona też ma jedno nieudane małżeństwo. Nagle, kiedy byliśmy tak sobą oczarowani, to okazuje się, że ona też ma czwórkę dzieci, a ja mówię: "O nie!". Rozmawialiśmy bardzo często... i wbrew pozorom nie było tak, że wszystko na szybko. Porozmawialiśmy sobie i doszliśmy do wniosku, że ok, niech się dzieci poznają - opowiadał. 

Nagle w tle relacji pojawiła się żona Michała Wiśniewskiego. Pola ukazała się w kadrze na moment, ale tyle wystarczyło, by zobaczyć, jak wygląda nowa ukochana wokalisty Ich Troje. Obejrzyjcie uważnie poniższe wideo. 

 

Posłuchaj podcastu