Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski będzie miał dziecko. Wydało się, w którym miesiącu ciąży jest jego partnerka

Judyta Wanicka
2 min. czytania
10.09.2019 15:25
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski będzie miał piąte dziecko. Nowa partnerka lidera Ich Troje jest w ciąży. Gwiazdor na razie nie potwierdza medialnych doniesień, ale osoby z jego otoczenia potwierdzają: Michał Wiśniewski zostanie ojcem. Wyszło na jaw, w którym miesiącu ciąży jest ukochana piosenkarza.

Michał Wiśniewski
fot. Jacek Dominski/REPORTER/EASTNEWS

Michał Wiśniewski i jego nowa partnerka spodziewają się dziecka

Michał Wiśniewski po raz piąty zostanie ojcem. Według najnowszych doniesień lider Ich Troje i jego 35-letnia partnerka Paulina spodziewają się dziecka. Serwisowi Party udało się ustalić, że ukochana Wiśniewskiego jest obecnie w trzecim miesiącu ciąży i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, urodzi w marcu 2020 roku.

Gwiazdor na razie nie chce komentować informacji dotyczących ciąży swojej ukochanej. Media spekulują, że robi to celowo, ponieważ nie chce zepsuć sobie opinii przed rozprawą rozwodową z Dominiką Tajner. Ale oficjalny powód jest zgoła inny. Jak dowiedział się magazyn "Party", Wiśniewski nie chce na razie potwierdzić ciąży partnerki, ponieważ uważa, że jest na to jeszcze za wcześnie. Według informacji uzyskanych przez magazyn, Paulina niedawno wkroczyła w drugi trymestr ciąży. 

To dopiero drugi trymestr ciąży, dlatego Michał nie chce nikogo informować - potwierdził "Party" znajomy Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski znowu zostanie ojcem. Kim jest jego nowa partnerka?

Michał Wiśniewski ma już czworo dzieci: Fabienne i Xaviera ze związku z Mandaryną oraz Vivienne i Etiennette z małżeństwa z Anną Świątczak. Obecnie artystka spodziewa się kolejnego potomka. Jego matką jest nowa partnerka Michała Wiśniewskiego - 35-letnia Paulina. Piosenkarz poznał ją w internecie za pomocą popularnej aplikacji randkowej. Kobieta jest mieszanką Warszawy i, podobnie jak piosenkarz, wychowuje czworo dzieci. W przeciwieństwo do poprzednich partnerek Wiśniewskiego, Paulina nie jest związana z showbiznesem. Według informacji "Faktu", na początku lipca Paulina i gromadka jej pociech wprowadzili się do podwarszawskiej willi muzyka.

 

RadioZET.pl/JW