Obserwuj w Google News

Mandaryna pochwaliła się zdjęciami dzieci. Są już prawie dorosłe

Sylwia Wamej
2 min. czytania
14.08.2019 14:48
Zareaguj Reakcja

Marta "Mandaryna" Wiśniewska wyjechała na urlop razem z partnerem oraz dziećmi - córką Fabienne i synem Xavierem. Tancerka publikuje dużo zdjęć swoich pociech. Dzieci Mandaryny i Michała Wiśniewskiego są już prawie dorosłe.

Marta Wiśniewska
fot. Tricolors/ East News

Marta Wiśniewska chwali się dziećmi: Fabienne i Xavierem

Marta "Mandaryna" Wiśniewska nie ukrywa, że dzieci są dla niej wszystkim. Na Instagramie bardzo często publikuje fotografie z nastoletnimi pociechami: córką Fabienne i synem Xavierem. Ostatnio Marta wybrała się razem z dziećmi i partnerem Pawłem Wójcikiem na rodzinne wakacje. Tancerka dokumentuje radosne chwile na Instagramie. Na jej profilu znajdziemy mnóstwo zdjęć nastoletnich pociech. Fani są zachwyceni i komplementują dzieci Mandaryny. Wielbiciele Marty zauważyli, że Xavier jest podobny do mamy, z kolei Fabienne do słynnego taty- Michała Wiśniewskiego.

"Syn bardzo podobny do mamy. Piękna mama to syn przystojny", "Fabienne przypomina Michała", "Marto, twój syn wygląda trochę jak młody Leonardo DiCaprio" - pisali fani.

Marta Wiśniewska i Michał Wiśniewski: Dlaczego się rozstali?

Marta "Mandaryna" Wiśniewska i Michał Wiśniewski pobrali się w 2003 roku. Ich małżeństwo przetrwało cztery lata. Jak przyznała Marta po latach w jednym z programów telewizyjnych przyczyną rozpadu ich związku były uzależnienia Michała Wiśniewskiego od alkoholu i hazardu.

"W jego uzależnieniach się nie odnalazłam. Koniec końców się nie odnalazłam. Obroniłam siebie. To już był czas, gdy na tej ścieżce jeden znak był w prawo, a drugi w lewo" – powiedziała w programie "Taniec życia". Dziś potrafią już normalnie ze sobą rozmawiać. "Dobrze, że teraz mamy już taki kontakt, że możemy do siebie zadzwonić i pogadać o dzieciach. Jakby... siekiera jest w plecaku, schowana" - mówiła Mandaryna.

 

RadioZEt.pl/ SW