Obserwuj w Google News

Michał Piróg tłumaczy się z emocjonalnej rozmowy z Nowakowską. "Doskonale znam jej poglądy"

2 min. czytania
21.07.2021 12:02
Zareaguj Reakcja

Michał Piróg na łamach "Faktu" wytłumaczył się z emocjonalnej rozmowy z Idą Nowakowską na ulicy. Fotoreporterzy przyłapali ostatnio tancerza i gwiazdę TVP podczas zawziętej dyskusji. Michał podkreślił, że między nimi nie ma żadnych złych emocji.

Michał Piróg
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Michał Piróg jakiś czas temu w dość chłodnych słowach skomentował udział Idy Nowakowskiej w reaktywowanym programie "You Can Dance - Nowa Generacja". O tym, że między nimi nie ma dobrych emocji, świadczyć miała emocjonalna wymiana zdań na jednej z warszawskich ulic, którą fotoreporterzy uwiecznili na fotografiach. W rozmowie dla "Faktu" Michał Piróg zdradził, że między nimi nie ma żadnych złych emocji. Sam zainteresowany doskonale zna poglądy koleżanki i podkreśla, że między nimi nie ma żadnego konfliktu.

Zobacz też: Brat Małgorzaty Rozenek rozstał się z żoną. Juror "You Can Dance" pokazał nową ukochaną [FOTO]

Michał Piróg tłumaczy się z emocjonalnej rozmowy z Nowakowską. "Doskonale znam jej poglądy"

Między nami nie ma mowy o złych emocjach. Gdy Ida wymachuje rękami, to chodzi o to, że musieliśmy przerwać rozmowę, bo ona miała spotkanie w urzędzie i się stresowała, że nie zdąży" - powiedział gwiazdor w rozmowie z "Faktem". Dodał, że mimo odmiennych poglądów wciąż się lubią.

"My się z Idą lubimy. Zawsze doceniałem jej pasję do tańca i to, jak się rozwinęła. Rozumiem, że przez jej pracę w TVP ludzie doszukują się między nami konfliktu. Nie ma go" - powiedział.

Choreograf podkreślił, że Ida od dawna ma konserwatywne poglądy. Ujawniła jej już podczas pracy podczas "You Can Dance" w TVN i nic się nie zmieniło w tym temacie.

"Doskonale znam poglądy Idy. Miała takie same już dawno temu, gdy pracowaliśmy w TVN, i tu się nic nie zmieniło. Za to ją nawet szanuję, bo ona w przeciwieństwie do innych nikogo nie udaje i jest stabilna w swoich opiniach. Nie widzę powodu, byśmy nagle nie rozmawiali, mimo że wiele nas dzieli światopoglądowo. Rozmowy z Idą są zawsze miłe, bo to fantastyczna i sympatyczna kobieta, która rozkwita jako matka i żona" - komplementował Piróg koleżankę.