Obserwuj w Google News

Brat Małgorzaty Rozenek rozstał się z żoną. Juror "You Can Dance" pokazał nową ukochaną [FOTO]

2 min. czytania
01.07.2021 17:32
Zareaguj Reakcja

Michał "Misha" Kostrzewski to tancerz i juror nowego "You Can Dance" w TVP. Brat Małgorzaty Rozenek jakiś czas temu rozwiódł się z żoną, z którą ma troje dzieci. Jednak nie był długo sam. Misha Kostrzewski właśnie pochwalił się wspólnym zdjęciem z nową partnerką. 

Michał "Misha" Kostrzewski
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Program "You Can Dance" wraca po latach na antenę, lecz tym razem do Telewizji Polskiej. Od kilku tygodni trwają castingi mające wyłonić młodych, utalentowanych tancerzy, których występy zobaczymy w telewizji jesienią. Wiadomo już, kto zasiądzie w jury "You Can Dance - Nowa generacja". Zgodnie z przypuszczeniami, szefem komisji został Agustin Egurrola. Towarzyszyć mu będą tancerka Klaudia Antos oraz mistrz baletowy Michał "Misha" Kostrzewski

Obecność tego ostatniego w programie telewizji publicznej jest dość intrygująca. Misha Kostrzewski jest bowiem bratem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Do Polski przyjechał z Francji, gdzie mieszka od wielu lat i jest cenionym tancerzem baletowym oraz pedagogiem. Przez 10 lat był solistą w Monte Carlo. Od 2021 roku pracuje w "Le Petit Conservatoire de danse" w Gaillard jako profesor tańca klasycznego oraz w prestiżowym Institut International Notre-Dame du Lac w Cologny przy Genewie, gdzie jego misją jest rozwój dzieci poprzez taniec i muzykę - czytamy o Mishy Kostrzewskim w oficjalnej prezentacji. 

15-letni syn Małgorzaty Rozenek szczerze o swojej orientacji. Wziął udział w Paradzie Równości

You Can Dance: Michał "Misha" Kostrzewski pokazał nową ukochaną 

Prywatnie brat Małgorzaty Rozenek przez 20 lat był w związku małżeńskim z pochodzącą z Rosji Ksenią, z którą ma troje dzieci: Ninę, Yanna i Elisabeth. Od ponad roku Misha Kostrzewski nie jest już z żoną. Tancerz właśnie pochwalił się nową partnerką. Jest nią urocza brunetka o imieniu Kinga, pracująca jako stylistka fryzur. Jak donosi "Pudelek", tancerz przedstawił ją rodzinie, o czym świadczą zdjęcia ze wspólnego spaceru z Majdanami. Misha Kostrzewski i jego nowa ukochana właśnie pochwalili się wspólnym zdjęciem na Instagramie.