Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel współprowadzącą programu "You Can Dance - Nowa Generacja"

1 min. czytania
20.07.2021 16:28
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel wesprze młodych tancerzy, którzy wezmą udział w pierwszej polskiej edycji tanecznego show. Młoda piosenkarka została współprowadzącą programu TVP.

Roksana Wegiel
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Roksana Węgiel została współprowadzącą programu "You Can Dance - Nowa Generacja". Młoda gwiazda wesprze uczestników podczas zmagań w tanecznym show. Roksany nie zabraknie również w odcinkach studyjnych.

Redakcja poleca

Roksana Węgiel współprowadzącą programu "You Can Dance - Nowa Generacja"

Od kilku tygodni realizowane są zdjęcia do programu „You Can Dance - Nowa Generacja”, który na antenie TVP2 zagości już we wrześniu tego roku. Po Castingach, które odbywały się w największych miastach w Polsce, przyszedł czas na nagrania kolejnego etapu - Akademii. To właśnie tam, obok prowadzącej Idy Nowakowskiej, po raz pierwszy pojawiła się idolka nastolatek i nastolatków Roksana Węgiel.

Trzeba przyznać, ze wybór Roksany na współprowadzącą show jest mocno trafiony. Ona sama mając trzynaście lat wystąpiła w pierwszej edycji "The Voice Kids", którą wygrała. Tym bardziej świetnie zdaje sobie sprawę z tego, jakie emocje towarzyszą tak młodym uczestnikom w telewizyjnym show.

Warto dodać, że „You Can Dance - Nowa Generacja” zagości na antenie TVP już we wrześniu. Taneczne zmagania uczestników w wieku 8-13 lat oceniać będzie jury - Klaudia Antos, Michał „Misha” Kostrzewski oraz przewodniczący jury Agustin Egurrola. Program poprowadzą: Ida Nowakowska i Roksana Węgiel.