Zamknij

Prokop ujawnia brutalną prawdę o show-biznesie. Towarzyszy mu Wellman

21.10.2022 14:16

Marcin Prokop już wiele razy zaskakiwał widzów swoimi szczerymi komentarzami. Tym razem prezenter "Dzień dobry TVN" postanowił obnażyć prawdę o środowisku, w którym pracuje. Internauci nie kryją zaskoczenia.

Marcin Prokop
fot. Instagram/@_marcinprokop_/screen

Marcin Prokop przez widzów TVN uznawany jest za jednego z najlepszych prowadzących „Dzień dobry TVN”. Nie raz udowodnił, że ma olbrzymi dziennikarski talent. Dzięki swojej elokwencji, poczuciu humoru i wrodzonemu urokowi osobistemu uznawany wciąż jest bardzo lubiany przez widzów. Wszystkim swoim fanom Marcin Prokop postanowił objawić brutalną prawdę o świecie. Na Instagramie pokazał zdjęcie, którym kolejny raz podbił serca widzów. Towarzyszyła mu jego partnerka ze śniadaniówki TVN – Dorota Wellman.

Zobacz także: Kossakowski zadrwił z Wojciechowskiej? Oto co napisał w swojej książce

Marcin Prokop ujawnia brutalną prawdę o show-biznesie. Bojanowski potwierdza

O tym, że Marcin Prokop ma specyficzne poczucie humoru, wie chyba każdy, to obserwuje jego dziennikarskie poczynania. Dobitnym potwierdzeniem tego jest najnowsze zdjęcie prezentera TVN, który na Instagramie „obnaża prawdę o show-biznesie”, który jest niczym innym, jak „ciągarnią drutu”.

Na specyficzny humor Prokopa zareagował dziennikarz i korespondent wojenny – Wojciech Bojanowski – który docenia kunszt Prokopa, zauważając, że oto prawdziwe, brutalne dziennikarstwo.

I to jest prawdziwe dziennikarstwo! Brutalne obnażanie PRAWDY O ŚWIECIE – napisał Bojanowski.

Pod zdjęciem, na którym Prokop i Wellman „ujawniają prawdę” pojawiły się dziesiątki komentarzy od rozbawionych fanów, którzy doceniają poczucie humoru i dystans do świata. Nie zabrakło także komplementów na temat ulubionej pary z „Dzień dobry TVN”.

Jesteście lubiani, bo prawdziwi, a ludzie wyczuwają kłamstwo dość szybko – pisze jedna z komentujących.

Jak widać, nawet tak absurdalny humor sprawia, że Prokop i Wellman zyskują sympatię widzów.

loader