Obserwuj w Google News

Dorota Wellman wraca do „Dzień dobry TVN”. Padła oficjalna data

2 min. czytania
19.10.2022 18:05
Zareaguj Reakcja

Fani Doroty Wellman mają powody do radości. Prezenterka znów pojawi się w popularnym programie śniadaniowym. Na jej powrót trzeba jednak jeszcze poczekać – znamy już konkretną datę.  

Dorota Wellman
fot. Jan KUCHARZYK/East News

Dorota Wellman i Marcin Prokop to wręcz kultowy duet, znany z roli prowadzących „Dzień dobry TVN”. Para gości na ekranach Polaków od września 2007 roku i uchodzi za najbardziej lubianych gospodarzy popularnej śniadaniówki.

Zobacz także:  Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Prowadzący tak się popisywał, że potłukł szklanki [WIDEO]

Dorota Wellman już wkrótce z powrotem w "Dzień dobry TVN"

Widzowie zaniepokoili się więc niedawną nieobecnością dziennikarki na antenie TVN. W jednym z ostatnich odcinków u boku Prokopa mogliśmy zobaczyć Annę Kalczyńską. Czym była spowodowana ta zmiana?

Stacja uspokoiła fanów zapowiadając, że sytuacja jest jedynie przejściowa i wkrótce znów będą mogli zobaczyć Dorotę Wellman w roli gospodyni programu.

Dorota Wellman wraca już w przyszłym tygodniu. Dorota musiała podreperować trochę zdrowie. Ma prawo do wolnego, nic złego się nie działo

 – wyjaśnił Mateusz Hładki, jeden z prezenterów związanych ze stacją TVN.

Redakcja poleca

Jak wynika z oświadczenia, dziennikarka pojawi się w „Dzień dobry TVN” już we wtorek 25 października. Ponadto lubianą parę prezenterów widzowie będą mogli zobaczyć w programie aż dwa razy z rzędu.

Zwykle odcinki prowadzone są na zmianę m.in. przez Agnieszkę Woźniak-Starak z Ewą Drzyzgą, Annę Kalczyńską z Andrzejem Sołtysikiem czy duet Filip Chajzer - Małgorzata Ohme.

Czekacie na zapowiadany powrót Doroty Wellman?

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS