Obserwuj w Google News

Mandaryna dołącza do Ich Troje. Michał Wiśniewski przekazał nowinę

2 min. czytania
15.07.2020 12:58

Michał Wiśniewski wziął ślub z ukochaną Polą, okazuje się jednak, że zawodowo będzie współpracował z jedną z byłych żon. Piosenkarz zaszokował fanów informacją, że do składu zespołu Ich Troje dołączyła Mandaryna. Czy zaśpiewają w duecie?

Mandaryna powraca do Ich Troje
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Michał Wiśniewski wziął ślub z ukochaną Polą. To już piąta żona ekscentrycznego wokalisty, który ogromny sukces odniósł jako lider zespołu Ich Troje. Przeboje grupy, takie jak "Powiedz" czy "Zawsze z Tobą chciałbym być" nucił cały kraj. Wielkie festiwale, kasowa sprzedaż płyt i wielkie pieniądze - grupa była jednym z najpopularniejszych polskich zespołów. Obecnie radzi sobie trochę gorzej, ale Michał nadal poświęca się muzyce i mimo ogłoszenia bankructwa szuka drogi na szczyt listy przebojów.

Miłosne podboje Wiśniewskiego od lat są pod czujnym okiem mediów. Michał był żonaty z Magdą Femme, z którą rozwiódł się w 2001 roku, by rok później poślubić Martę "Mandarynę" Mandrykiewicz, z którą ma dwójkę dzieci. Jego małżonkami były także Anna Świątczak i Dominika Tajner. To po rozwodzie z tą ostatnią Michał związał się ze swoją obecną małżonką.

Wydaje się, że Wiśniewski stara się rozstawać z byłymi żonami w zgodzie, a zawodowy profesjonalizm ceni bardziej, niż wypominanie nieudanego związku. W czerwcu Dominika Tajner ogłosiła współpracę z Michałem, a teraz sam piosenkarz ogłosił, że do Ich Troje powróci jedna z jego byłych małżonek.

 Żona Michała Wiśniewskiego jest w ciąży? Przyszła na wybory z zaokrąglonym brzuszkiem

Mandaryna w Ich Troje. Michał Wiśniewski powitał ją w składzie

Na profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku pojawiło się oświadczenie, w którym piosenkarz informuje o zakończeniu współpracy z Andrzejem Starowiczem, który był choreografem zespołu. Jednocześnie poinformował, że po latach na to stanowisko powraca jego żona, Marta "Mandaryna" Mandrykiewicz.

- Po kilku dobrych latach współpracy chciałbym serdecznie w imieniu całego zespołu podziękować za niezapomniane momenty mojemu przyjacielowi Andrzejowi Starowiczowi z JDCAgency Andrzej Starowicz (...) Bardzo się cieszymy, że jednak wszystko zostanie w rodzinie, bo do zespołu wraca jako choreograf Marta Wiśniewska! Szkoła Tańca MDS- Mandaryna Dance Studio już ciężko pracuje, a efekty poznacie niebawem. Zabrzmi to nieelegancko być może, ale dobrze wrócić czasami na "stare śmieci". Trzymajcie za Martę i jej zespół kciuki! - czytamy.

Fani nie kryli zachwytu i wychwalali profesjonalizm Mandaryny. Ich zdaniem jej choreografia może przesądzić o sukcesie ich Troje.

- Mega się cieszę, bo Marata zawsze robiła super mega choreografię i mega się rusza, bardzo ją lubię i szanuję i cieszę się, że wraca do zespołu - czytamy pod postem Michała.

Cieszycie się z powrotu Mandaryny do Ich Troje?