Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski oficjalnie pokazał piątą żonę. Tak wygląda Pola Wiśniewska [FOTO]

2 min. czytania
29.06.2020 12:04

Michał Wiśniewski z nową żoną na pierwszym wspólnym zdjęciu. Lider Ich Troje pochwalił się Polą na Instagramie. Razem wybrali się na wybory. Jak wygląda piąta żona Michała Wiśniewskiego? 

Michał Wiśniewski pokazał nową żonę na Instagramie
fot. Instagram:@m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski opublikował pierwsze wspólne zdjęcie z nową żoną. Gwiazdor Ich Troje i jego małżonka Pola wybrali się razem na wybory prezydenckie 2020 i, jak większość celebrytów, sfotografowali się przed urną. Fani w końcu mieli okazję zobaczyć twarz małżonki Wiśniewskiego, wprawdzie ukrytą pod maseczką, ale i tak sporo było widać. Para coraz chętniej pokazuje się razem w sieci. Niedawno można było ich zobaczyć na zdjęciach z 18. urodzin syna Michała i Mandaryny, Xaviera

Michał Wiśniewski niedawno wziął ślub. Piątą żoną lidera Ich Troje została mama czwórki dzieci z Warszawy o imieniu Pola. Piosenkarz poznał ją w popularnej aplikacji randkowej. Wkrótce nowa partnerka razem z gromadką pociech wprowadziła się do podwarszawskiego domu artysty. Pod koniec grudnia ubiegłego roku Michał Wiśniewski ogłosił zaręczyny na Facebooku, a parę miesięcy później pojął Polę za żonę. Piąty ślub Wiśniewskiego odbył się w tajemnicy przed mediami i ze względu na pandemię miał skromny charakter.

Michał Wiśniewski wściekły na rząd. Ostre słowa: "Traktuje się nas jak bydło" 

Michał Wiśniewski pokazała piątą żonę na Instagramie 

Michał Wiśniewski pochwalił się nową żoną przy okazji spełniania obywatelskiego obowiązku. Razem z ukochaną wybrali się oddać głos w wyborach prezydenckich. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie Michała Wiśniewskiego i Poli w maseczkach przed urną wyborczą.

31 raz zagłosowałem, 27 Przy urnie wyborczej w tym dziewięć parlamentarnych i 7 prezydenckich. Po raz pierwszy sam zagłosował mój osiemnastoletni syn, jestem z niego bardzo dumny! - napisał wokalista Ich Troje.

Wiśniewski najwyraźniej nie zamierza dłużej kryć się ze swoim związkiem w mediach społecznościowych, bo oznaczył ukochaną w poście. Można się spodziewać, że od tej pory Pola będzie regularnie gościła na zdjęciach piosenkarza. Fani przyjęli ją ciepło. Piękna ta pana żona! Bardzo ładne zdjęcie - czytamy w komentarzach. 

Michał Wiśniewski ożenił się po raz piąty. Pierwszą żoną wokalisty była Magda Femme. Potem piosenkarz związał się z Martą "Mandaryną" Mandrykiewicz, z którą miał dwoje dzieci: Xaviera i Fabienne. W 2006 roku Wiśniewski ślubował wierność Annie Świątczak i doczekał się z nią dwóch córek -  Etiennette i Vivienne Viennę. Sześć lat później jego kolejną żoną została Dominiką Tajner

Posłuchaj podcastu