Zamknij

Magda Mołek i Małgorzata Kożuchowska się nie lubią? Mołek odpowiada na krytykę wywiadu

23.09.2022 17:38

Magda Mołek jakiś czas temu gościła na swoim kanale Małgorzatę Kożuchowską. Wywiad wywołał burzę wśród internatów, którzy zaczęli zastanawiać się, czy między dziennikarką i aktorką panuje wzajemna niechęć? Mołek zabrała głos.

Magda Mołek i Małgorzata Kożuchowska się nie lubią? Mołek odpowiada na krytykę wywiadu
fot. Screen YouTube (W MOIM STYLU Magda Mołek)

Magda Mołek chyba nie spodziewała się, że zaproszenie na jej kanał Małgorzaty Kożuchowskiej wywoła tak skrajne emocje. Co ciekawe oburzenie widzów nie dotyczyło treści rozmowy, a rzekomej wzajemnej niechęci dziennikarki i aktorki. Mołek, widząc lawinę nieprzychylnych komentarzy pod swoim wideo, postanowiła zareagować.

Magda Mołek komentuje wywiad z Małgorzatą Kożuchowską

Dziennikarka zwróciła się do widzów pod opublikowanym w sieci wideo.

- Cieszę się, że zaglądacie na mój kanał! Fajnie, że wiele z tego o czym tutaj rozmawiamy, trafia do Waszych serc. O to mi chodziło, gdy z trudem budowałam to miejsce. Tutaj jest przestrzeń do zrozumienia drugiego człowieka, cudzych wyborów i decyzji – rozpoczęła.

Następnie Mołek skierowała swe słowa do osób, które wątpiły we wzajemną sympatię Magdy i Małgosi.

- Nie ma miejsca na HEJT, OBRAŻANIE, INSYNUACJE i PODTEKSTY. Mam wiadomość dla wszystkich, którzy „twierdzą” że widzą coś innego, niż jest: nie musisz tu być; nie chcesz zrozumieć i wesprzeć, idź na spacer; nie możesz się opanować, by wywalić w komentarzu swoją frustrację; idź na spacer; nie podoba Ci się a) patrzenie w podłogę b) prowadzenie rozmowy c) wygląd osób, które tu występują, idź na spacer. NIKT tu nigdy nie był na siłę, ani dlatego, że musiał/a. A Ty? Ty też masz wybór. Nie czujesz się tu dobrze? Wiesz co masz robić – poinstruowała część widzów dziennikarka.

loader