Obserwuj w Google News

Magda Mołek na wideo sprzed 25 lat. Film podbija sieć [WIDEO]

2 min. czytania
14.07.2022 08:06
Zareaguj Reakcja

Magda Mołek na przestrzeni lat zrobiła ogromną karierę, pracując w wielu stacjach telewizyjnych. Teraz gwiazda stawia na bycie w sieci, gdzie prowadzi swój kanał na YouTubie - "W moim stylu". Tymczasem internet obiegło wideo sprzed 25 lat, gdzie Mołek stawiała pierwsze kroki w zawodzie. Dziennikarka przedstawiała materiał o powodzi, która przed laty dotknęła Wrocław.

Magda Mołek
fot. Instagram.com/ Magda Mołek

Magda Mołek jeszcze do niedawna związana była z telewizją. Gwiazda dwa lata temu poinformowała, że po 16 latach kończy współpracę ze stacją TVN. Dziennikarka postawiła na niezależność i od jakiegoś czasu z powodzeniem rozkręca swój kanał na YouTubie - "W moim stylu". Mołek skupiła się też na podcastach, które realizowała z autorką książek o seksie - Joanną Keszką.

Zobacz też:  Magda Mołek odchodzi z "Dzień dobry TVN"? Miałaby związać się z inną stacją

Magda Mołek na wideo sprzed 25 lat. Film podbija sieć [WIDEO]

Tymczasem jeden z użytkowników Twittera pokazał w sieci, jak wyglądały początki kariery Magdy Mołek na telewizyjnym ekranie. Gwiazda przed laty zaczynała we wrocławskim oddziale Telewizji Polskiej. W sieci pojawił się materiał, na którym dziennikarka opowiada o wielkiej powodzi we Wrocławiu z 1997 roku. Mołek we wspomnianym materiale mówi o pogarszającej się sytuacji w mieście.

„Wielka Woda”: twórca „Rojsta” opowie o „powodzi stulecia”. Nowy zwiastun serialu Netflixa [WIDEO]

Fragment przedpołudniowych "Faktów" w TVP Wrocław sprzed 25 lat podbił sieć. Pod materiałem użytkownicy Twittera podzielili się wspomnieniami z tamtego trudnego czasu, gdy Wrocław nawiedziła powódź. "Tak było, pamiętam", "pamiętam tamte dni" - pisali.

Magda Mołek spełnia się nie tylko zawodowo, ale też prywatnie. Gwiazda w 2011 roku wyszła za mąż za Macieja Taborowskiego, z którym doczekała się dwóch synów: Henryka i Stefana. Wcześniej była związana z Danielem Lewczukiem.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS