Obserwuj w Google News

Maciej Orłoś pochwalił się przystojnym synem. Kim jest Antoni Orłoś? [FOTO]

2 min. czytania
04.05.2021 14:45
Zareaguj Reakcja

Maciej Orłoś pochwalił się dorosłym synem w "Dzień Dobry TVN". Antoni Orłoś nie poszedł w ślady ojca, lecz również zawodowo związał się z mediami. Jak wygląda i czym się zajmuje syn byłego prowadzącego "Teleexpressu"?

Maciej Orłoś
fot. VIPHOTO/East News

Maciej Orłoś to aktor i dziennikarz, który przez lata był twarzą programu "Teleexpress". W 2016 roku pożegnał się z Telewizją Polską i założył własny kanał na YouTube, gdzie dzieli się wspomnieniami, komentuje aktualne wydarzenia i przeprowadza wywiady ze znanymi gośćmi. Obecnie pracuje w Radiu Nowy Świat i organizuje szkolenia z wystąpień publicznych. 

60-letni prezenter jest dumnym ojcem czwórki dzieci. Z drugiego małżeństwa ma dwóch synów: Rafała i Antoniego, a ze związku z Joanną Twardowską-Orłoś - syna Kubę i córkę Melanię. W weekendowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" Maciej Orłoś pochwalił się synem Antonim, który wyrósł na przystojnego mężczyznę i podobnie jak ojciec związał się zawodowo z mediami. Panowie opowiedzieli o relacji ojciec-syn, programie "W telegraficznym skrócie" oraz wspólnej pasji, jaką jest muzyka. 

Syn Cugowskiego robi zagraniczną karierę. 22-letni Chris zagrał w "Bridgertonach" [FOTO]

Maciej Orłoś z synem. Kim jest Antoni Orłoś? 

Wywiad w śniadaniówce reklamował post ze wspólnym zdjęciem Macieja Orłosia i Antoniego zamieszczony na Instagramie.

Antek oczywiście musiał wyciągnąć wątek "dad rocka", ale wybaczam mu tę polewkę z ojca, to takie nasze żarciki - dodał w zapowiedzi były gwiazdor "Teleexpressu".

Antoni Orłoś od dwóch lat pracuje jako redaktor i montażysta w popularnej stacji radiowej. Bierze udział w różnych projektach artystycznych i pojawia się na kanale swojego ojca, prowadząc subiektywny przegląd wydarzeń "WTSbis". W dzieciństwie wystąpił w filmie "Tak, tak" u boku Zbigniewa Zamachowskiego. Nie zajął się jednak aktorstwem na poważnie, za to do dzisiaj pozostała mu miłość do muzyki.

Tata pokazał mi Beatlesów i Boba Dylana. Na piosenkach Dylana uczyliśmy się angielskiego - powiedział w DDTVN Antoni, udzielający się w zespole Saturday Tea. 

Najwyraźniej po tacie Antek odziedziczył również ironiczne poczucie humoru. W rozmowie ze śniadaniówką żartował, że chciały wystąpić w "Ukrytej prawdzie", ponadto zabawnie skomentował najbardziej "obciachowy" moment w karierze ojca. 

Cały twój epizod prowadzenia kabaretów jest dość przypałowy - przypomniał Orłosiowi syn i dorzucił pamiętny wywiad dziennikarza z zespołem Spice Girls. 

Nietrudno zauważyć, że Antoni jest dość podobny do sławnego taty, a w dodatku bardzo przystojny. Zobaczcie, jak wygląda dorosły syn Macieja Orłosia. 

Joanna Koroniewska pokazała córkę. "Uroda po babci" [FOTO]