Obserwuj w Google News

Kuchenne rewolucje: ujawnili prawdę o programie. Tyle restauracji po wizycie Gessler działa naprawdę

2 min. czytania
28.09.2022 13:22
Zareaguj Reakcja

"Kuchenne rewolucje" to program, który niezmiennie już od wielu lat wywołuje wielkie emocje zarówno u widzów, którzy przywykli do mocnych słów oraz latających garnków, ale także u samych restauratorów, których podupadające biznesy reanimowała gwiazda TVN. Wokół produkcji wciąż pojawia się wiele pytań. W obliczu klapy jednej z niedawnych rewolucji internauci zastanawiają się, ilu restauracjom Gessler rzeczywiście pomogła. Prawdę ujawnili producenci programu.

Magda Gessler
fot. Instagram/@magdagessler_official/screen

Kuchenne rewolucjeMagdy Gessler to program, który już od wielu lat daje nowe życie podupadającym restauracjom. Jednak tak, jak wokół każdego tego typu programu, często pojawiają się kontrowersje, a niektórzy widzowie stawiają niewygodne pytania. Przykładem jest choćby „Nasz nowy dom”, w wokół którego niedawno rozgorzała burza o kryteria klasyfikacji domów do remontu. Niektórzy z internautów żalili się w sieci, że już wiele razy zgłaszali swoje budynki czy mieszkania do remontu, ale nawet nie uzyskali odpowiedzi.

Nieco inne wątpliwości mają widzowie „Kuchennych rewolucji”. Niejednokrotnie pojawiały się opinie, że program jest „ustawką”, a w restauracjach oraz na wielkiej kolacji, wieńczącej każdy odcinek, pojawiać się mają statyści.

Często wątpliwości widzów wywoływały same „rewolucje”, które, ich zdaniem, nie zawsze były trafione i niestety nie ratowały sytuacji lokalu. W jednym z niedawnych odcinków doszło do naprawdę nietypowej sytuacji, kiedy lokal, wkrótce po rewolucji zakończył działalność. Interwencja Magdy Gessler nie powiodła się, przez co pojawiły się pytania o to, ile z restauracji po programie TVN rzeczywiście dobrze prosperuje.

Te dane właśnie zostały ujawnione, a w swoich mediach społecznościowych pochwaliła się nimi sama Magda Gessler.

Zobacz także:  Nasz nowy dom: Nowobilski stracił dwa palce. Ujawnił szczegóły tragicznego wypadku

„Kuchenne rewolucje”: ujawnili prawdę o programie. Tyle restauracji po wizycie Gessler działa naprawdę

Na Instagramie Constantin Entertainment, będącego producentem „Kuchennych rewolucji”, pojawiły się odpowiedzi na kilka pytań, które najbardziej interesują widzów show Gessler.

Redakcja poleca

Najpierw swoje typy przekazywali internauci, a potem pojawiały się odpowiedzi. Padło m.in. pytanie o to, kto płaci za przeprowadzone rewolucje. Jak wiadomo, zmiany wiążą się z dużymi wydatkami – już same remonty w lokalach generują duże koszty. Jak przekazała produkcja, to nie restauratorzy pokrywają te koszty, a realizatorzy programu.

Spytano także o to, ile „rewolucji” faktycznie kończy się klapą i ostatecznym upadkiem restauracji. Jak ujawniono, z około 300 lokali, w które nowe życie tchnęła Magda Gessler, wciąż działa około 70 procent z nich. „To świetny wynik” – piszą producenci.

Padło także pytanie o to, kto płaci za kolację: goście, czy restauratorzy. Odpowiedź także wydawała się jasna.

Jak widać, „’Kuchenne rewolucje” nie mają już przed widzami żadnych sekretów.

KR1
fot. Instagram/@constantinentertainment_polska/screen
KR2
fot. Instagram@constantinenrertainment_polska/screen
KRr
fot. Instagram/@constantinentertainment_polska/screen