Zamknij

Nasz nowy dom: Nowobilski stracił dwa palce. Ujawnił szczegóły tragicznego wypadku

28.09.2022 12:19

Wiesław Nowobilski jest jednym z uczestników nowej serii "Tańca z gwiazdami". Nie ukrywał, że ze względu na dawny wypadek obawia się, czy podoła trudnym figurom, jakie będzie musiał prezentować. Niedawno wyjawił, jak doszło do tego, że stracił dwa palce.

Wiesław Nowobilski
fot. VIPHOTO/East News

Wiesław Nowobilski znalazł się w gronie gwiazd 13. edycji „Tańca z gwiazdami” i o Kryształową Kulę walczy w parze z Janją Lesar. Jednak znany jest przede wszystkim nie jako tancerz, ale jako budowlaniec z ekipy programu „Nasz nowy dom”. Widzowie cenią go za pogodne usposobienie, dowcip i pozytywne podejście do problemów. Nie każdy wie, że w przeszłości Nowobilski przeżył groźny wypadek.

Zobacz także: Przewidziała eksplozję w Czarnobylu i śmierć Diany. Jej przepowiednia na 2023 rok jest przerażająca

Wiesław Nowobilski z programu „Nasz nowy dom” przeżył koszmarny wypadek. Stracił dwa palce

Uczestnicy „Tańca z gwiazdami” bardzo często muszą wykonywać przeróżne figury taneczne. Po męskiej stronie nie brakuje podnoszenia partnerek i nie było jasne, czy z takimi wyzwaniami poradzi sobie Wiesław Nowobilski. Wszystko przez to, że nie ma dwóch palców u jednej z rąk. Właśnie dlatego ten temat znów pojawił się w mediach. Niedawno uczestnik „Tańca z gwiazdami” i członek ekipy programu „Nasz nowy dom” opowiedział dokładnie, jak doszło do wypadku.

Jak się okazuje, wypadek zbiegł się w czasie z narodzinami dziecka Nowobilskiego. Po badaniach ujawniono, że chłopiec ma wadę serca. I to był najważniejszy wtedy temat, do którego pan Wiesław nie mógł uciec także w pracy. Krążył myślami całkiem gdzie indziej. Chwila rozproszenia była tragiczna w skutkach.

Kiedy urodził się mój młodszy syn, okazało się, że ma wadę serca. Jak pracowałem, to myślami byłem daleko. I tak poszło, deska zjechała i maszyna ucięła palce – powiedział Wiesław Nowobilski w niedawnym odcinku „Tańca z gwiazdami”.

Choć ten trudny moment gwiazdor „TzG” dawno ma już za sobą, to jednak zdarzają się sytuacje, w których brak palców może przeszkadzać. Jak jednak widać, obawy o to, że nie da sobie rady z tanecznymi akrobacjami, były mocno przesadzone, a on wciąż znajduje się w gronie uczestników, którzy walczą o zwycięstwo.