Zamknij

„Kuchenne rewolucje” w Puławach. Gessler wstrząśnięta: rosół z płynem do naczyń, pstrąg śmierdzi

22.09.2022 17:51

"Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler zawitały do Puław. Restauratorka poddała zmianom restaurację, znaną do niedawna pod nazwą "Cudnie". Ale czy jej rewolucja się powiodła?

Magda Gessler
fot. Instagram/@magdagessler/screen

Niedawno ruszył kolejny, 25. Już sezon programu „Kuchenne rewolucje”, w którym Magda Gessler odmienia oblicze polskich restauracji. W czwartym odcinku serii restauratorka zawita do Puław, gdzie zajmie się lokalem pod nazwą „Cudnie”, którego właścicielami są Karolina i Paweł. Ukochani wpadli na pomysł wspólnego biznesu, wzięli kredyt na 100 tysięcy złotych i… okazało się, że wcale nie jest tak cudnie, jak zdawało się, że będzie.

Magda Gessler postanowiła im pomóc. A to, co zastała w lokalu, opisała wprost w krótkiej zapowiedzi, jaką zamieściła na swoim Instagramie.

Zobacz także: Love Island: widzowie oburzeni zachowaniem uczestnika. Ma dziewczynę poza programem?

Magda Gessler robi rewolucję w Puławach. Restauracja „Cudnie” to „Pełno w sieci”

Magda Gessler po swoich oględzinach uznała, że niestarannie przygotowana karta menu jest dużym problemem lokalu. Podobnie jak przygotowane dania.

Restauracja CUDNIE w Puławach. To, co u nich zastałam, nie było CUDNE!!! Niedobry tatar! Rosół, w którym czuć było płyn do naczyń! Pstrąg śmierdzący mułem! Aaaaa! – napisała Gessler. Młodzi ludzi Karolina i Damian będą starali się zmienić to, co zastałam... Czy podołają? – pyta restauratorka.

Finał tej rewolucji będzie można zobaczyć już dziś o 21.35 w TVN.