Obserwuj w Google News

Krzysztof Skiba ostro zadrwił z Edyty Górniak. „Czarne dziury występują także w mózgu”

2 min. czytania
27.06.2022 18:39
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba ostro zadrwił z Edyty Górniak, komentując jej wystąpienie na niedawnym "Zlocie Wolnych Ludzi". Przy okazji wyśmiał także rządzących.

Krzysztof Skiba
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS/Instagram/skibabigcyc/screen

Edyta Górniak od dłuższego już czasu zwraca uwagę nie tyle swoją muzyką, ile kontrowersyjnymi poglądami. Dotąd zaskakującymi przemyśleniami dzieliła się przede wszystkim na Instagramie, jednak w ostatnich dniach wzięła udział w XIX Zlocie Wolnych Ludzi „Harmonia Kosmosu 2022”, gdzie zabrała głos. W swoim szokującym wręcz przemówieniu miała m.in. ostrzegać, że wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie, czyli istoty pozaziemskie, ale wyglądające jak ludzie.

Zobacz także: Kasia Cichopek pokazała świadectwo szkolne córki. Rozpętała się afera o "czerwony pasek"

Jej mowa nie uszła uwadze mediów oraz wielu naczelnych komentatorów życia społecznego, politycznego czy show-biznesowego. Jednym z nich już od dawna jest Krzysztof Skiba, lider i wokalista grupy Big Cyc.

Krzysztof Skiba drwi z Edyty Górniak i wyśmiewa rządzących

W pierwszych słowach swojego wpisu Skiba przewrotnie stwierdza, że „Edyta ma rację”. Okazuje się jednak, że to tylko wstęp do żartów na temat rządzących. Mówi, kto w obozie władzy wygląda na biorobota, a kto na reptilanina.

EDYTA MA RACJĘ! Edyta Górniak (wykształcenie: dwie klasy technikum pszczelarskiego) ma rację! Na Zlocie Wolnych Od Myślenia Ludzi (zlot foliarzy, fanów UFO, miłośnicy teorii spiskowych) wygłosiła płomienną mowę, pełną bajkowych prawd, które zachwycą każdego, któremu mózg wylał się do umywalki – zaczął Skiba.

Redakcja poleca

Zdaniem Edyty są wśród nas bioroboty, hrybrydy i reptilianie, czyli ludzie jaszczury. Nie każdy człowiek ma duszę, a niektórzy tylko udają ludzi nakładając na siebie powłokę biologiczną. I ja ogólnie zgadzam się z tą koncepcją piosenkarki. Bo to przecież niemożliwe, żeby takie stwory jak Morawiecki, Duda, Dworczyk, Terlecki, Ziobro, Witek czy Szydło byli homo sapiens. Oni muszą pochodzić z innych planet. Morawiecki, Duda i Ziobro jak nic pasują do biorobotów. Z kolei Terlecki i Szydło to klasyczni reptilianie. Terlecki może nawet służyć jako wzór człowieka jaszczura. Witek i Dworczyk to egzemplarze mocno pomieszane, więc nadają się do gatunku hybryd – kontynuuje artysta.

Po tych przytykach w stronę polityków obozu rządzącego Krzysztof Skiba znowu ocenił mowę Górniak, nazywając ją „uroczym bełkotem”. Jak podsumował, jest to dowód na to, że czarne dziury występują nie tylko w kosmosie.

Górniak w swym pełnym uroczego bełkotu przemówieniu, podziękowała twórcom filmu Matrix za odkrycie prawdy o naszych czasach. Ujawniła, że sama doświadcza kosmicznej energii i od lat ma kontakt z obcą cywilizacją poprzez sygnały, które odbiera całym ciałem. To ostatnie jest sprawą oczywistą i niepodważalną jak przywództwo Jarosława w PiS. Przypadek Edyty udowadnia nauce, że czarne dziury występują nie tylko w kosmosie, ale także w mózgu. Gratulacje! – podsumował Skiba.