Zamknij

Krzysztof Ibisz dodał smutny wpis. „Los miał inne plany”

Anna Skalik
06.10.2022 17:17

Krzysztof Ibisz w przejmujących słowach wspomina zmarłego Żorę Korolyova. Na Instagramie pokazał zdjęcie z tancerzem. Dziś zmarły gwiazdor „Tańca z gwiazdami” skończyłby 35 lat.

Krzysztof Ibisz
fot. Instagram/@krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz podzielił się w mediach społecznościowych smutnym wpisem. Pokazał zdjęcie z przyjacielem – znanym tancerzem, choreografem i gwiazdorem Polsatu: Żorą Korolyovem.

Zobacz także: Ewa Zielińska choruje na raka piersi. Gwiazda memów potrzebuje pomocy

Krzysztof Ibisz wspomina Żorę Korolyova. Dodał smutny wpis

Krzysztof Ibisz nie bez powodu właśnie dziś opublikował post, w którym wspomina Żorę. Siódmego października zmarły tancerz obchodziłby swoje 35. urodziny. Dla jego bliskich i osób, które go znały, to dzień wyjątkowy.

Hej Żora, brakuje mi Ciebie. Dziś bym dzwonił z życzeniami na Twoje 35 urodziny. Byłeś wspaniałym Tatą, kochającym i dbającym o rodziców synem, a z Ewelinką tworzyliście pełen miłości związek. Los miał niestety inne plany… Już nie spotkamy się w Odessie czy Warszawie, nie pogadamy, a co najgorsze nie przyjedziesz po Sonię. Tak bardzo przykro – słowa Krzysztofa Ibisza przytacza serwis Gwiazdy Wirtualna Polska.

Do posta Krzysztof Ibisz dołączył zdjęcie, na którym pozuje razem z tancerzem. Obaj panowie mieli okazję współpracować m.in. w „Tańcu z gwiazdami”.

Żora Korolyov zmarł we wtorek 21 grudnia 2021 roku. Jak informowały media, jego partnerka znalazła go nieprzytomnego w domu. Szybko wezwała pogotowie, ale tancerza nie udało się uratować. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że przyczyną śmierci gwiazdora było zapalenie mięśnia sercowego.

W komentarzach wielu internautów zostawiło miłe słowa na temat Żory. Niektórzy przyznają, że wciąż nie mogą pogodzić się z tym, że już go nie ma.